Anasayfa Haberler Matt LeBlanc’ın Komedisi Episodes, 5.Sezon Onayı Aldı!

Matt LeBlanc’ın Komedisi Episodes, 5.Sezon Onayı Aldı!

1 1241

Matt LeBlanc‘ın kendisinin kurgusal bir versiyonunu canlandırdığı Episodes, Showtime kanalı tarafından beşinci sezon onayı aldı.

Her ne kadar Showtime tarafından açıklama gelmese de, David Crane ve Jeffrey Klarik‘in yaratıcısı ve yapımcısı olduğu dizinin, beşinci sezonunun son sezonu olacağı şeklinde dedikodular dolaşıyordu.

Showtime’dan David Nevins projeyle ilgili ” Komedi dalında iki keskin, yaratıcı zeka David Crane & Jeffrey Klarik ile ve Matt LeBlanc‘ın liderliğinde mükemmel yetenekli oyuncu kadrosuyla çalışmaya devam edeceğim için çok memnunum. Artık insanların Showtime izlemek için daha çok sebebi olacak ve ben bu komik, zeki ve değerli diziyi izleyecek yeni izleyiciler konusunda çok heyecanlıyım.” şeklinde konuştu.

Son sezonda Sean (Stephen Mangan) ve Beverly (Tamsin Greig) çok berbat olan komedi programları “Pucks!“a daha çok bölüm çekmek için Los Angeles’a geri dönmüşler iken,  Matt bir finansal kriz ile yüz yüze gelmiş ve zor bir karar vermeye zorlanmıştı. Bu esnada diğer projeleri olan “The Opposite Of Us” bitip gitmeyi reddediyordu.

Seri Matt LeBlanc’ın yanı sıra baş rollerde Mircea Monroe, Kathleen Rose Perkins ve John Pankow’u içeriyor. Crane (Friends) & Klarik (Mad About You), Jimmy Mulville ile yapım kadrosunda boy gösteren isimler.

Ayrıca Episodes bu haberle beraber son zamanlarda onay alan Showtime dizilerinden Shameless ve House of Lies‘a katılmış oldu. üçüncü sezon için onay bekleyen Penny Dreadful ve ikinci sezon için onay bekleyen Happyish‘in durumuna ise kanal henüz karar vermiş değil.

Bu haberin ardından 2014-2015 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Kablolu Kanallar) yazımızı da güncelledik.

BENZER KONULAR

0 76

0 473