Anasayfa Haberler Michael C. Hall The Crown’un 2. Sezonunda John F. Kennedy Oluyor

Michael C. Hall The Crown’un 2. Sezonunda John F. Kennedy Oluyor

Dexter Morgan karakteriyle hafızalarımıza kazınan Michael C. Hall, Altın Küre ödüllü The Crown’un 2. sezonuna dahil oldu. Başarılı aktör dizide ABD’nin 35. Başkanı John F. Kennedy’yi canlandıracak.

Dizinin ikinci sezonu Birleşik Krallık Silahlı Kuvvetleri askerlerinin Mısır’da yasadışı bir savaşta yer almalarıyla başlayıp kraliçenin üçüncü başbakanı Harold Macmillan’ın yıkıcı bir skandal sonucu düşüşüyle bitiyor. 1960’ların devrimci dönemine tanıklık edeceğimiz dizinin 2. sezonuna Kennedyler de giriş yapıyor.

Michael C. Hall’un canlandıracağı JFK karakterine gelecek olursak… Kalabalıkların önünde kendini evindeymiş gibi rahat hisseden, doğal bir lider ve mükemmel bir konuşmacı olan Kennedy, hiç kimse, özellikle de eşi Jackie tarafından gölgede bırakılmak istemez. Eşinin popülaritesinden rahatsız olan JFK, aldatmalarını paylaşarak bir nevi kendisinden intikam almaya çalışır.

Dizide Jackie Kennedy’yi Quarry dizisinden hatırlayacağımız Jodi Balfour canlandıracak. Bu arada dizinin ikinci sezon hikayesine Prenses Margaret’ın fotoğraf sanatçısı eşi Tony Armstrong-Jones da dahil oluyor. Bu rolde ise Matthew Goode’u izleyeceğiz.