Anasayfa Haberler Michael Douglas ve Alan Arkin Netflix’in Yeni Komedi Dizisinde

Michael Douglas ve Alan Arkin Netflix’in Yeni Komedi Dizisinde

Usta aktörler Michael Douglas ve Alan Arkin de Netflix dünyasına katılan isimler arasına girdi. Oscar ödüllü ikili, Chuck Lorre’un (The Big Bang Theory) Netflix için hazırlayacağı yeni komedi dizisinde rol almaya hazırlanıyorlar.

The Kominsky Method adını taşıyan komedide Michael Douglas’ı yıllar önce kısa bir başarı yakalayan ve şimdilerde Hollywood’un saygıdeğer oyuncu koçu olarak anılan Sandy Kominsky rolünde izleyeceğiz. Alan Arkin de Douglas’ın menajeri ve arkadaşı Norman rolünü üstlenecek.

The Kominsky Method, Ağustos ayında başlayacak Disjointed’ın ardından Chuck Lorre’un ikinci Netflix komedi dizisi olacak. Projede hem yazar hem de uygulayıcı yapımcı olan Lorre, uzun yıllardır hayran olduğu iki usta aktörle çalışacağı için oldukça heyecanlı. Michael Douglas’ın en son rol aldığı dizi projesi ise 1972-1977 yıllarında yayınlanan ve ülkemizde de oldukça sevilen San Francisco Sokakları’ydı. Alan Arkin ise son olarak 2001-2002 yıllarında A&E kanalında yayınlanan 100 Centre Street dizisinde rol almıştı.