Anasayfa Haberler Midnight Texas’dan İlk Tanıtım Filmi

Midnight Texas’dan İlk Tanıtım Filmi

NBC kanalının yeni doğaüstü drama dizisi Midnight Texas için ilk tanıtım filmi yayınlandı. Dizi, Sookie Stackhouse serisinin yazarı Charlaine Harris’in Midnight Texas kitap üçlemesinden uyarlanarak hayata geçiriliyor.

Midnight Texas’ın hikayesi vampirler, cadılar, kurt adamlar ve meleklerin yer aldığı ıssız bir kasabada geçiyor. Gezgin bir medyum olan ve hayatını yollarda geçirmekten yorulan Manfred Bernardo, rahmetli büyük annesinin tavsiyesini dinleyerek Texas’ın bu küçük kasabası Midnight’a yerleşmeye karar verir. Manfred kısa sürede kasabadaki halkla birçok ortak noktası olduğunun farkına varır. Kasabada ne olup bittiğini anlamak için doğaüstü komşularıyla bağ kurması gerekecektir. Tabii komşularının arasında bir vampir, bir cadı, bir melek, gizemli bir katil, bir rehinci dükkanı sahibi ve kurt adam olma ihtimali yüksek bir rahibin olduğunu da belirtmekte fayda var.

Dizinin ana karakteri Manfred Bernardo rolünde The Borgias’da Cesare Borgia olarak izlediğimiz François Arnaud var. Spartacus serisinin Doctore’si Peter Mensah ise vampir Lemuel rolüne hayat veriyor. Orphan Black’ten hatırlayacağımız Dylan Bruce’un yanı sıra, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Jason Lewis, Sarah Ramos, Yul Vazquez ve Sean Bridgers da dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler.

25 Temmuz’da NBC‘de başlayacak olan Midnight Texas, bakalım Charlaine Harris‘in bir diğer dizi uyarlaması True Blood kadar ilgi çekecek mi hep birlikte göreceğiz.

İşte dizi için yayınlanan ilk tanıtım filmi;

 

BENZER KONULAR