Anasayfa Haberler Mindhunter 2. Sezon Onayı Aldı!

Mindhunter 2. Sezon Onayı Aldı!

0 83

David Fincher ve Charlize Theron tarafından yürütücü yapımcılığı yapılan, yüksek puanları ve etkileyici bölümleri ile bu sezonun en etkileyici dizilerinden Mindhunter, ikinci sezon onayını aldı.

Geçtiğimiz ay izleyici karşısına çıkan dizinin ikinci sezonunun geleceği oldukça belliydi, çünkü son bölümlere doğru konu iyice oturmuş ve merak içinde bırakan bırakan bir finalle bitmişti. 1978 yılında geçen ve gerçek seri katillerin röportajlarının bire bir canlandırıldığı dizi, Netflix‘in bu seneki en başarılı yapımları arasında gösterilmiş ve IMDB‘de 8.7 puanlık bir başarı yakalamıştı.Joe Penhall tarafından yaratılan ve 13 Ekim’de gösterime sunulan dizinin yapımcılığını, House of Cards‘ın yapımcılığını yapan Fincher’ın yanı sıra Joshua Donen, Theron ve Cean Chaffin üstleniyor.

Başrolleri Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Hannah Gross ve belki de Ed Kemper karakteri ile dizinin büyük bir etkileyicilik yakalamasını sağlayan Cameron Britton paylaşıyor.

2017 yılında Netflix tam 18 dizinin prömiyerini gerçekleştirdi ve bunlardan 13 tanesi yeni sezon onayı aldı. 2 tanesi iptal edilirken geri kalanlar da pek geri döneceğe benzemiyor.