Anasayfa Reklam National Geographic’in Yeni Belgesel Serisi “Dönüm Noktası” Başlıyor

National Geographic’in Yeni Belgesel Serisi “Dönüm Noktası” Başlıyor

0 378

İnsanlık tarihindeki en kilit anları bulmak için zamanda bir yolculuğa çıkan Jason Silva’nın sunumuyla “Dönüm Noktası” 2 Nisan Pazar günü saat 21.00’de National Geographic ekranlarında yayınlanacak ilk bölümünden önce ön izlemesiyle izleyicilerin karşısına çıkıyor.

İnsanlığın geçmişten günümüze uzanan yolculuğu boyunca modernleşme yolunda attığı dev adımları ünlü fütürist ve yapımıcı Jason Silva’nın keyifli anlatımıyla ekranlara taşıyan Dönüm Noktası, 2 Nisan Pazar günü saat 21.00’de yayınlanacak ilk bölümünden önce ön izlemesiyle izleyicilerle buluşuyor.

Ünlü sanatçı John Boswell’in tasarladığı göz alıcı montajlarla izleyicileri zamanda heyecanlı bir yolculuğa çıkaran Dönüm Noktası, önemli yeniliklerin ve buluşların yanı sıra bu dev adımlar arasındaki şaşırtıcı bağlantıları da ortaya koyuyor. Ateşin bulunmasından Moğol saldırılarına, ateşli silahların savaşlarda kullanılmaya başlamasından geleceğe yön veren uzay araştırmalarına kadar insanlık tarihinin mihenk taşlarını baş döndürücü bir hikayeyle ortaya koyan Dönüm Noktası 2 Nisan Pazar günü saat 21.00’de National Geographic’te izleyicileriyle buluşuyor.

Belgelel serinin ön izlemesine ise şuradan ulaşabilirsiniz.