Anasayfa Reklam Netflix ile Çocukların Yılbaşı Geri Sayım Heyecanı İçin Gece Yarısını Beklemesine Gerek...

Netflix ile Çocukların Yılbaşı Geri Sayım Heyecanı İçin Gece Yarısını Beklemesine Gerek Yok!

0 284

Netflix’in yılbaşına özel çekilen Orijinal çocuk programları ile bu yılbaşında çocuklarınız için partiyi her zamankinden biraz daha erken başlatabilir, gecenin geri kalanını kendinize ayırabilirsiniz.

Yılın en meşhur 10 saniyesi yaklaşıyor; ailelerin yeni yılı hep beraber kutladıkları o son “10, 9, 8…” sayımının heyecanı da şimdiden sardı. Ancak yılbaşı gecesi ailenin en küçük bireylerini idare etmenin ne kadar zor olabildiğini hepimiz biliyoruz. Onlar gecenin sonuna kadar ayakta kalmak ister; büyükler kendilerine ayıracak biraz zamanı olsun… Tam bu noktada Netflix devreye giriyor. Netflix’in yılbaşına özel bölüm çekilen çocuk programlarıyla bu yıl hem yılbaşı geri sayımını tüm ailece yaşayabilecek, hem de çocuğunuzun erkenden yatağa girmesini sağlayabileceksiniz.

Word Party, Puffin Rock, Luna Petunia, Beat Bugs, All Hail King Julien, Skylander’s Academy, Project Mc2, Fuller House, Chasing Cameron ve DreamWorks Trollhunters gibi her yaştan çocuk grubuna hitap eden Netflix Orijinal çocuk programlarının yılbaşı özel bölümlerini açın ve evin küçükleri için parti her zamankinden biraz daha erken başlasın. Çocuğunuzun dilediği an, onların en sevdiği karakterler eşliğinde geri sayım heyecanını yaşayın, gecenin geri kalanı da sizin olsun!

Tüm yılbaşı özel bölümlerini, 28 Aralık itibariyle Netflix’te internet bağlantılı tüm cihazlarda izlemeye başlayabilirsiniz.