Anasayfa Haberler En Son Haberler Netflix’den Haberler – Şubat 2017

Netflix’den Haberler – Şubat 2017

Çektiğimiz haftalarda Netflix platformu orijinal dizilerine dair çeşitli haberler yayınladı. Tüm bu haberleri bir yazı içerisinde toparlayarak, sizler için özetlemek istedik. Hangi dizi yeni sezon onayı aldı, hangi dizi ne zaman yayınlanacak?

  • Netflix platformu bu yılın yeni (ve kafa karıştıran) dizilerinden The OA için 2. sezon onayı verdiklerini duyurdu. İkinci sezona “Part II” ismi verilmiş. Dizinin 2. sezon onayı, The OA original Twitter hesabı üzerinden, aşağıdaki kısa video ile duyuruldu.

  • Netflix, sevilen dizisi Orange is the New Black‘in 5. sezon yayın tarihini ise 9 Haziran Cuma, 2017 olarak duyurdu. Yeni sezon için yayınlanan kısa video ise aşağıdaki gibi:

  • Netflix’in gelecek dizi projelerinden birisi de, L.M. Montgomery’nin “Anne of Green Gables” kitabının uyarlaması olacak. Anne isimli dizinin ilk sezon yayın tarihi 12 Mayıs Cuma, 2017 olarak açıklandı ve diziye dair bir de tanıtım filmi yayınlandı.

  • Geçtiğimiz yıl hepimizin büyük beğenisini kazanan Stranger Things‘in 2. sezon yayın tarihi ise 31 Ekim Salı (Cadılar Bayramı) olarak açıklandı. Stranger Things 2. sezon için yayınlanan ilk tanıtım filmini ise aşağıda izleyebilirsiniz.

  • Marvel’s Iron Fist içinse ilk uzun tanıtım filmi yayınlandı. Son “Defender”ı izleme fırsatı bulacağımız Netflix’in son Marvel uyarlaması Iron Fist’in yayın tarihi ise 17 Mart Cuma.