Anasayfa Haberler Nina Dobrev The Vampire Diaries Final Sezon İçin Geri Dönüyor!

Nina Dobrev The Vampire Diaries Final Sezon İçin Geri Dönüyor!

0 983

Uzun süredir devam eden spekülasyonların ve bekleyişin ardından, Nina Dobrev‘in The Vampire Diaries finali için diziye geri döneceği kesinleşti.

Nina Dobrev 6. sezon finaliyle birlikte The Vampire Diaries’den ayrılmıştı hatırlarsanız. Dizinin yaratıcısı Julie Plec, Comic-Con 2016’da The Vampire Diaries’in 8. sezon itibariyle final yapacağını, diziden ayrılırken Nina Dobrev ile yaptıkları konuşmaya istinaden de finalde Elena’yı yeniden izleme ihtimalimiz olduğunu açıklamıştı.

Bu ihtimal sonunda gerçeğe dönüştü. Nina Dobrev aynı diziden ayrılışının haberini verdiği şekilde, final sezonda yer alacağının haberini de bir Instagram paylaşımı ile hayranlarına duyurdu.

I know it’s Thursday, but this is not a TBT. #BackOnSet #TVDForever

Nina Dobrev (@ninadobrev) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Nina Dobrev fotoğrafın altına “Bugün Perşembe biliyorum ama bu bir TBT fotoğrafı değil. Sete geri döndüm” şeklinde bir açıklama yazmış. Fotoğraf, The Vampire Diaries’in I Was Feeling Epic isimli 8. sezon 16. bölümüne ait.

Nina Dobrev diziden ayrıldığındna bu yana yeni sahne çekmemiş olsa da, geçtiğimiz sezon finali için kısa bir ses kaydında bulunmuştu.

Evet The Vampire Diaries severler, şimdi teori üretme zamanı. Sizce Elena nasıl geri dönecek ve rolü ne denli büyük olacak? Acaba The Vampire Diaries finalinde hayranları mutlu edecek “Delena” sahneleri mi geliyor?