Anasayfa Haberler Outlander 3. Sezon Başlangıç Tarihi Sonunda Belli Oldu!

Outlander 3. Sezon Başlangıç Tarihi Sonunda Belli Oldu!

0 12218

Starz kanalı sonunda Outlander 3. sezon başlangıç tarihini açıkladı. Ancak maalesef bu haber Outlander severlerin hiç hoşuna gitmeyecek gibi görünüyor.

Starz kanalının yaptığı açıklamaya göre, İskoçya’daki çekimleri tamamlanan ve seti Güney Afrika’ya taşınan Outlander’ın 3. sezonu Eylül 2017’de başlayacak ve henüz kesin bir tarih yok.. İlk sezonun ikinci kısmı ve ikinci sezonu Nisan aylarında yayınlanmaya başlayan dizinin 3. sezonunun Eylül ayına kalmasının tek sebebi maalesef uzayan ve ertelenen çekimler.

Outlander serisinin 3. kitabı “Voyager”dan uyarlanan 3. sezon 13 bölümden oluşuyor ve İskoçya ile Güney Afrika’da çekilen sahneler içeriyor. Kitapta Karayipler’de geçen sahnelerin çekimleri, Güney Afrika’da gerçekleştiriliyor, 3. sezonun son 5 bölümünün tamamının çekimi Güney Afrika’da yapılacak.

Alttaki videoda Sam Heughan ve Caitriona Balfe İskoçya’ya veda ediyorlar:

Outlander 3. sezon kadrosuna katılan yeni isimler ise şu şekilde: Lauren Lyle, Laoghaire’nin kızı, Marsali rolünde; César Domboy (Borgia) yetişkin Fergus rolünde; Gary Young (The Shannara Chronicles) Mr. Willoughby rolünde; Charlie Hiett  Kaptan Thomas Leonard rolünde; Wil Johnson (Waking the Dead) Claire’in yakın arkadaşı Joe Abernathy rolünde; ve John Bell (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) Jamie’nin yeğeni Genç Ian rolünde.

BENZER KONULAR