Anasayfa Haberler Outlander 3. Sezon Yayın Tarihi Kesinleşti!

Outlander 3. Sezon Yayın Tarihi Kesinleşti!

Geri sayım başladı: Starz kanalı sonunda Outlander 3. sezonun başlangıç tarihini açıkladı. Geçtiğimiz Şubat ayında dizinin Eylül ayında başlayacağı söylenmiş ancak kesin tarih belirtilmemişti. Dün yapılan açıklamaya göre Outlander 3. sezon, 10 Eylül 2017 Pazar günü yayınlanmaya başlayacak.

Starz ayrıca Outlander 3. sezona dair alttaki gibi bir de poster yayınladı.

Diana Gabaldon‘ın aynı isimli kitap serisinden Ronald D. Moore tarafından Starz kanalı için uyarlanan Outlander’ın 2. sezon finali 9 Temmuz 2016’da yayınlanmıştı. Baş rollerinde Caitriona Balfe ve Sam Heughan‘ın yer aldığı dizinin 3. sezonu, 8 kitaplık serinin 3. kitabı olan Voyager‘dan uyarlanıyor. 13 bölümlük 3. sezonun yayın tarihinin bu kadar gecikmesinin tek sebebi uzayan ve ertelenen çekimler.

İlgili: Yaban Diyarlardaki Yabancı – Outlander Tanıtım

Outlander ekibi bu yıl da, geçtiğimiz iki yılda ki gibi San Diego Comic-Con’a katılacaklar, 24 Temmuz Cuma gerçekleşecek panele oyuncular Caitriona Balfe, Sam Heughan, Tobias Menzies, Sophie Skelton ve Richard Rankin ile yürütücü yapımcılar Ronald D. Moore ve Maril Davis ve yazar Diana Gabaldon katılacaki panelin sunuculuğunu ise Jenna Dewan Tatum yapacak.

Ayrıca bu haber ile beraber, “Dizi Takvimi“mizi de güncelledik.