Anasayfa Haberler Patrick Dempsey Yeni Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor

Patrick Dempsey Yeni Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor

Grey’s Anatomy’de uzun yıllar Derek Shepherd rolüyle karşımıza çıkan Patrick Dempsey, yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dempsey, Epix kanalı için hazırlanan The Truth About the Harry Quebert Affair dizisinde başrolü üstlenecek.

İsveçli yazar Joël Dicker’in aynı adlı romanından uyarlanan dizide Patrick Dempsey Harry Quebert rolüyle karşımıza çıkacak. Edebiyat dünyasının başarılı isimlerinden Harry, evinde genç bir kızın cesedinin gömülü olarak bulunmasının ardından cinayetle suçlanacaktır.

Maine kıyılarında geçen hikaye, genç bir yazar olan Marcus Goldman’ın yeni romanına ilham alabilmek için akıl hocası Harry’yi ziyaret etmesiyle başlıyor. Fakat Harry’nin yıllardır kayıp olan 15 yaşındaki Nola Kellergan’ın cinayet davasına karışması Marcus’un bu planlarını altüst edecektir. Dizide Marcus rolünü Ben Schnetzer üstlenecek.

New Girl dizisinden hatırlayacağımız Damon Wayans Jr. genç kızın ölümünü araştıran Maine polis departmanında görevli komiser Perry Gahalowood karakterine hayat verecek. Virgina Madsen ise Harry hakkında bir sır öğrenen yerel bir restoran sahibi Tamara Quinn’i canlandıracak. Dizi 2018 yılında Epix kanalında izleyici ile buluşacak.