Anasayfa Haberler Pitch İptal Edildi

Pitch İptal Edildi

0 394

Fox beklenen ve şaşırtmayan kararı vererek sezonun yeni dizisi Pitch‘i iptal ettiğini açıkladı. Bu kararın şaşırtmadığını söyledik çünkü kanal 2 hafta önce dizinin tüm yazarlarını yeni projeleri değerlendirebilmeleri için serbest bırakmıştı.

İptal haberinin ardından, Pitch’in yürütücü yapımcısı Kevin Falls Twitter üzerinden alttaki şekilde 2 paylaşım yaparak duygularını dile getirdi.

Dizinin yaratıcısı ve yürütücü yapımcılarından bir diğeri olan Dan Lauria‘nın kendi Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklama ise alttaki şekilde oldu:

Dan Fogelman (Galavant) ve Rick Singer’ın birlikte yarattıkları Pitch, Amerika Ulusal Beyzbol Ligi’nin ilk kadın oyuncusu olan Ginny Baker’ın hikâyesini anlatıyordu. Dizide Ginny Baker rolünü ise Kylie Bunbury (Under the Dome) üstleniyordu. Dizinin kadrosundaki diğer isimler ise Mark-Paul Gosselaar, Bob Balaban, Ali Larter, Mark Consuelos ve Dan Lauria idi.

Biz de bu haberin ardından  2016-2017 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Ulusal Kanallar) yazımızı güncelledik.

Bu iptal haberi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Diziyi izliyor muydunuz?

Dizi-Mania'nın kurucusu ve baş editörü. Whedonsever. Dizi izler, eleştirir. Spor yapar. Kitap okur. Korean Wave takipçisi. Neil Gaiman rocks ✌️