Anasayfa Haberler Quantico 3. Sezon: Diziden Kimler Ayrılıyor?

Quantico 3. Sezon: Diziden Kimler Ayrılıyor?

0 376

Quantico ABC kanalından 3. sezon onayı almış olsa da, dizinin gelecek sezonu alışılmış halinden oldukça farklı görüneceğe benziyor.

Dizinin 3. sezon onay haberiyle beraber, ABC kanalıyla sözleşmesi biten dizinin yürütücü yapımcısı, yaratıcısı ve de show runnerı Joshua Safran‘ın bu görevine devam etmeyeceği, sadece bir danışman olarak Quantico için çalışacağı da duyurulmuştu. (Henüz dizinin yeni showrunnerının kim olacağı konusunda ise bir bilgi yok.)

Geçtiğimiz hafta ise art arda gelen haberlerle, dizinin iki oyuncusunun gelecek sezonda yer almayacağı duyuruldu. İlk olarak gelen haberde, Quantico’da FBI ajanı ikiz kız kardeşler  Nimah ve Raina’yı canlandıran Yasmine Al Massri‘nin 3. sezonda yer almayacağı bildirildi. Oyuncu kendi Instagram hesabından da alttaki şekilde bir ileti paylaşarak, diziden ayrılışı hakkında bilgi verdi.

Gelen en son habere göre ise Quantico 2. sezonda “düzenli oyuncu” olarak yer almaya başlayan ve avukat Dayana Mampasi’yi canlandıran Pearl Thusi‘nin de, 3. sezonda dizide yer almayacak. TVLine’da yer alan habere göre ise hem Yasmine Al Massri’nin, hem de Pearl Thusi’nin diziden ayrılışı, dizinin yaratıcısı Joshua Safran’ın diziden ayrılışı ile bağlantılı. Şu an henüz yeni bir showrunnera sahip olmayan dizinin 3. sezonunun hikaye ve anlatım olarak nereye doğru ilerleyeceği belirsizliğini koruyor.

Bu 3 ayrılık haberinin ardından, Quantico 3. sezonun durumunu nasıl görüyorsunuz? Sizce 3. sezonda dizinin gidişatı nasıl olacak?