Anasayfa Haberler Ray Donovan 5. Sezon: Susan Sarandon’a İlk Bakış

Ray Donovan 5. Sezon: Susan Sarandon’a İlk Bakış

0 348

Showtime‘ın sevilen dizisi Ray Donovan, 6 Ağustos Pazar akşamı 5. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. 5. sezon için yayınlanan yeni tanıtım filmi ile, bu sezon dizide yer alacak ünlü oyuncu Susan Sarandon’ın canlandıracağı karaktere de bir göz atma fırsatı yakaladık

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Susan Sarandon, Ray Donovan 5. sezonda Liev Schreiber tarafından canlandırılan Ray’in yeni müşterisi Samantha Winslow isimli güçlü bir medya patronunu canlandıracak. Winslow Ray’i, işleri yürütme şekli hakkında çok şey bildiklerini düşündüğü için endişelendiği kendi adamlarını gözetmesi için işe alacak. Tanıtım filminden anlayabildiğimiz kadarıyla Winslow başarılı bir iş kadını ve istediklerine sahip olabilmek için çizgileri aşmaktan da asla çekinecek birine benzemiyor. Başarılı oyuncu Sarandon’u en son FX kanalının Feud: Bette and Joan isimli dizisinde, Jessica Lange ile beraber izlemiştik.

Ray Donovan 5. sezonda karşımıza çıkacak diğer konuk oyuncular ise şöyle: Lili Simmons (Hawaii Five-0), Brian White (Chicago Fire), Adina Porter (American Horror Story), Rhys Coiro (Entourage), Tara Buck (True Blood), C. Thomas Howell (“Stay gold!”) ve Dominique Columbus (Sickhouse).

Ray Donovan 5. sezon, 6 Ağustos Pazar akşamı Showtime’da başlıyor. Susan Sarandon’u 5. sezonda izleyecek olduğunuz için heyecanlı mısınız?