Anasayfa Dizi Detay Spoiler Reverse-Flash’in Kimliği Doğrulandı! Lakin…

Reverse-Flash’in Kimliği Doğrulandı! Lakin…

1 2369

Bu yılki Televizyon Eleştirmenleri Derneği Kış panelinde Tom Cavanagh (Dr.Wells) ”Wells is the man in the yellow suit”  (Sarı kostüm içindeki adam Dr.Wells ) diyerek Reverse-Flash olduğunu doğruladı. (Bunun üzerine Dr.Wells’in Metron olması ile ilgili teorim suya düştü.) Bu açıklamanın ardından aklımıza bazı sorular üşüşmedi değil. İlk olarak Eddie Thawne Reverse-Flash ile aynı ismi paylaşıyor, doğal olarak onun Reverse-Flash olması lazım diyebiliriz. İşte bu noktada sözü The Flash‘ın yapımcılarında Andrew Kreisberg alıyor ve şunları söylüyor; ”Eddie’nin ismini kesinlikle boşuna koymuş değiliz. Reverse-Flash ile olan bağlantısını sezonun ikinci yarısında öğreneceksiniz”

Eddie’nin RF olması hala kuvvetle ihtimaldir. (Ya da akrabalığının bulunması sonuçta ad-soyad aynı RF ! )

Yarı sezon finali incelememde yazdığım başka bir zaman diliminden gelen Reverse-Flash olması ihtimal kazandı. Şöyle ki; Dr.Wells RF’dir bunu zaten hem Cavanagh doğruladı hem de yarı sezon finalinin son sahnesinde görmüş olduk. Ancak yarı sezon finalindeki RF Dr.Wells değil başka bir zaman diliminden zamanımıza gelen bir RF’dir.(RF’nin zamanda yolculuk yapabildiğini biliyorduk) Bu durumda şunları söyleyebiliriz; Dr.Wells RF’dir lakin gelecekten gelen başka bir RF daha vardır. Bu da zannımca ya bizim dedektif Eddie’dir (Eğer bahsettiğimiz zaman dilimi 10-15 yıllık bir dilim ise) ve ya Eddie’nin torununun torunu gibi çok uzak gelecekten gelen akrabasıdır. (Eğer çizgi-romandaki gibi zaman dilimini 25.yüzyıl olarak alırlar ise)

Şimdilik Dr.Wells’in kesin olarak RF olduğunu bilmekle beraber ikinci bir RF olması ile ilgili bir muamma daha ortaya çıktı. Açıkçası daha heyecanlı bir yarı sezon bizi bekliyor gibi hep birlikte izleyip göreceğiz.

The Flash 1.Sezon 10.Bölüm “Revenge of the Rogues” 20 Ocak  Salı günü yayınlanacak.