Anasayfa Haberler Riverdale 2. Sezon Onayı Aldı

Riverdale 2. Sezon Onayı Aldı

0 2308

Henüz yayınlanmaya başlamasının üzerinden yalnızca 6 hafta geçmiş olmasına rağmen, The CW kanalı yeni dizisi Riverdale için 2. sezon onayı verdiklerini duyurdu.

Yayın saatinde ortalama seviyede bir reytinge sahip olan dizi, The CW’nin dijital platformlarında çok daha büyük bir başarı sağlamış durumda ve kanalın diğer popüler dizileri The Flash, The Vampire Diaries ve Jane the Virgin seviyesinde bir izlenme oranına ulaşmış.

Riverdale, The CW’nun bu sene 2. sezon onayı verdiği ilk yeni dizisi. Kanalın diğer 2 yeni dizisi No Tomorrow ve Frequency’nin ise Netflix’teki yeniden gösterimlerinde çok başarılı olmamaları durumunda 2. sezon onayı almaları imkansız görünüyor.

Archie Comics’in ilk defa 1941 yılında ortaya çıkardığı Archie’den uyarlanan Riverdale’in yapımcısı Arrow ve The Flash’ın yaratıcılarından Greg Berlanti. Dizide Archie karakterini K.J. Apa canlandırıyor. Cole Sprouse, Camila Mendes, Lili Reinhart’ın da yer aldığı dizide Archie’nin babası rolünde Beverly Hills, 90210 serisinin sevilen oyuncularından Luke Perry’i var.

Bu haberin ardından  2016-2017 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Ulusal Kanallar) yazımızı güncelledik.