Anasayfa İnceleme Sense8 2. Sezon İçin Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı

Sense8 2. Sezon İçin Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı

0 351

Netflix orijinal dizisi Sense8’in ikinci sezon resmi fragmanı paylaşıldı.

Sense8 ikinci sezon için yayınlanan tanıtım filmini altta izleyebilir, ayrıca yayınlanan posteri de yazının devamında görüntüleyebilirsiniz.

5 Mayıs Cuma günü tüm dünyayla aynı anda yalnızca Netflix’ten izlenebilecek dizinin yeni sezonunda, yaratılışları gereği gizlilik kavramının karşısında bir tehdit olan “duyusallar”, hayatta kalmak için birlikte savaşmaya devam ediyor.

Yaratıcı dehalar Lana Wachowski, Grant Hill (The Matrix, Cloud Atlas) ve J. Michael Straczynski’nin (Clint Eastwood’un yönettiği Changeling, World War Z) kaleminden çıkan Sense8 dizisi, dünyanın farklı yerlerinde yaşayan, her biri güçlü bir hayal gördükten sonra zihinsel olarak birbirleri ile bağlantılı deneyimler yaşamaya başlayan sekiz kahramanın hikayesini anlatıyor. Telepati yoluyla iletişim kuran, birbirlerini aynı ortamdaymış gibi görebilen ve konuşabilen bu yabancıların en derin sırları bile artık erişilebilir durumda. Bundan böyle sadece yeni yeteneklerine ve birbirlerine uyum sağlamakla kalmayıp, hayatlarının neden tehlikede olduğunu öğrenmeleri gerekecek. İkinci sezonda, karanlık güçler telepati yoluyla iletişim kuran bu sekiz kahramanı ele geçirmek için çabalamaya devam ediyor. Duyusallar ise, kendileri ve benzer özelliklere sahip herkesi ele geçirmeye çalışan gizli örgüt BPO hakkında yeni bilgiler edindikçe, örgütten korunmak için nasıl birlikte savaşacaklarını da keşfediyor.