Anasayfa Haberler En Son Haberler Sezonun En Beğenilen Dizilerinden “İçerde”, Kaliteli İzleme Deneyimiyle Puhu TV’de!

Sezonun En Beğenilen Dizilerinden “İçerde”, Kaliteli İzleme Deneyimiyle Puhu TV’de!

Teknolojik gelişmelerin gündelik hayatımızın bir parçası haline gelmesi, pek çok alışkanlığımız gibi dizi ve film izleme alışkanlıklarımızın da değişmesine sebep oluyor. Artık her yaştan insan günlerinin büyük bir bölümünü çevrimiçi olarak yaşıyorken, yerli dizi ve filmleri izlemek için neden sadece televizyon ekranına muhtaç olalım ki?

Yeni nesil online televizyon Puhu TV, değişen ve internete kayan dizi ve film izleme alışkanlıklarına uygun olarak yerli yapımları izleyiciyle buluşturmak için yayında! Doğuş Yayın Grubu’nun sahip olduğu Puhu TV platformu, pek çok yerli dizi ve filmi yüksek görüntü kalitesiyle izleyebileceğiniz ve bunun için hiç bir ücret ödemeyeceğiniz bir platform… İster websitesini ziyaret edin, ister mobil, tablet ve smart tv uygulama marketlerinden Puhutv uygulamasını indirin, Puhu TV’ye ulaşmak gerçekten çok kolay.

Bu platforma Doğuş Yayın grubunun sahip olması sizi yanıltmasın, içerik olarak sadece Doğuş grubunun sahip olduğu kanalların yapımları yok. Eski ya da yeni, pek çok farklı yerli dizi ve film şu anda yüksek görüntü kalitesiyle Puhu TV’de izlenebilir durumda. Örneğin bu sezon büyük beğeniyle takp ettiğimiz yeni yapımlar Cesur ve Güzel, Anne, Hayat Bazen Tatlıdır, Yüksek Sosyete gibi yapımlar, yayınlandığı dönemde büyük beğeniyle izlenen Behzat Ç, Bir Erkek Bir Kadın, İşler Güçler gibi kült diziler; yine geçtiğimiz sezonlarda yayınlanıp tamamlanmış Kurt Seyit ve Şura, Aramızda Kalsın, Güzel Köylü, Küçük Sırlar, MedCezir gibi sevilen diziler kadar Kibar Feyzo, Hababam Sınıfı Serisi, Neşeli Günler gibi Türk filmi klasikleri Puhu TV’de yer alan yapımların yalnızca küçük bir kısmı…

Benim bu sezon çok geç haberdar olduğum ve pek çok kişinin beğeniyle takip ettiği İçerde dizisi de Puhu TV’de yer alıyor. Son yıllarının 2 önemli genç yeteneği Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin baş rollerinde yer aldığı İçerde, sırf bu sebeple bile takip edilmeyi hak eden bir yapım. Kardeş olduklarından habersiz Polis Akademi’sindeyken birbirine rakip olan Sarp ve Mert isimli karakterlerin, yaşanan olaylar sonucu aralarındaki uçurumun büyümesini konu edinen İçerde, The Departed (Köstebek) isimli filmden uyarlanmış. Eğer siz de benim gibi sonradan haberdar olduğunuz bu diziyi kaçırdığınıza üzülüyorsanız hiç üzülmeyin, dizinin şimdiye dek yayınlanan 12 bölümü de şu anda Puhu TV’de yer alıyor. Ayrıca bölümler kadar diziye dair yayınlanan klip ve fragmanları da izleyebilirsiniz.

Puhu TV’ye üye olmaksızın dizi ve film izlemek mümkün. Ancak üye olduğunuzda Puhu TV’nin akıllı algoritması sizi tanımaya, izleme alışkanlıklarınıza göre size tavsiyelerde bulunmaya başlıyor. Liste oluşturmanıza da olanak sağlayan Puhu TV, size sevdiğiniz dizilerin yeni bölümlerini haber verdiği gibi, izlediğiniz bölümde kaldığınız yerden devam etme kolaylığı da sağlıyor. Şener Şen Filmleri, Ertem Eğilmez Filmleri, Atıf Yılmaz’ın Gözünden, Tehlikeli Şeyler, Yönetmen: Kartal Tibet gibi seçkiler de sunan Puhu TV’de ücretsiz şekilde bu kadar çok içeriğe hem de şahane bir görüntü kalitesiyle erişebiliyor olmak gerçekten çok zevkli.

Şu anda Beta yayınında olsa da, yerli yapımları kaliteli şekilde izleyiciyle buluşturan Puhu TV’yi biz çok beğendik, geliştirdiği içerikle yoluna uzun yıllar devam etmesini umuyoruz.