Anasayfa Haberler Sherlock 4. Sezon – İlk Bakış

Sherlock 4. Sezon – İlk Bakış

PBS kanalı, tüm dünyadaki hayranları tarafından merakla beklenen Sherlock 4. sezondan ilk fotoğrafları yayınladı.

Daha önce yapılan açıklamaya göre, Sherlock 4. sezon, 1 Ocak 2017’de yayınlanacak “The Six Thatchers” isimli bölümle başlayacak. Diğer sezonlarda olduğu gibi, Sherlock 4. sezonda da 3 yeni bölüm yer alacak.

Aşağıda yayınlanan fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Bu fotoğraflarda Watson çiftinin bebeği kadar, 4. sezonun kötü adamı Toby Jones tarafından canlandırılan Culverton Jones’u da ilk defa görüyoruz. Steven Moffatt’ın daha önce yaptığı açıklamaya göre, Culverton Jones Sherlock’da karşılaştığımız en karanlık ve şeytani karakter olacakmış. Sir Arthur Conan Doyle’un Sherlock Holmes kitaplarında “Culverton Jones” karakterinin, The Adventure Of The Dying Detective isimli hikayede yer aldığını da belirtelim.

Son olarak, Sherlock 4. sezonun dizinin final sezonu olabileceğini de belirtelim. Tüm dünyada büyük bir beğeni ile izlenen dizinin final yapacak olmasının tek bir sebebi var; Sherlock’u canlandıran Benedict Cumberbatch‘in inanılmaz yoğunluktaki film çekim programı. Kendisi artık Marvel evreninin bir parçası olarak Dr. Strange’i canlandıracağı için, Sherlock hayranları kendilerini en kötüsü için hazırlasalar iyi olur.

Sherlock, Season 4 premieres January 1, 2017 on MASTERPIECE on PBS. Picture shows: Mycroft Holmes (MARK GATISS) and Sherlock Holmes (BENEDICT CUMBERBATCH)

Mycroft Holmes (MARK GATISS) ve Sherlock Holmes (BENEDICT CUMBERBATCH)

Sherlock, Season 4 premieres January 1, 2017 on MASTERPIECE on PBS. Picture shows: John Watson (MARTIN FREEMAN)

John Watson (MARTIN FREEMAN)

Sherlock, Season 4 premieres January 1, 2017 on MASTERPIECE on PBS. Picture shows: Culverton Smith (TOBY JONES)

Culverton Smith (TOBY JONES)

Sherlock, Season 4 premieres January 1, 2017 on MASTERPIECE on PBS. Picture shows: Mycroft Holmes (MARK GATISS)

Mycroft Holmes (MARK GATISS)

Sherlock, Season 4 premieres January 1, 2017 on MASTERPIECE on PBS. Picture shows: Mrs Hudson (UNA STUBBS)

Mrs Hudson (UNA STUBBS)

Sherlock, Season 4 premieres January 1, 2017 on MASTERPIECE on PBS. Picture shows: Behind-the-scenes filming 'Sherlock' Season 4. John Watson (MARTIN FREEMAN), Mary Watson (AMANDA ABBINGTON) and Sherlock Holmes (BENEDICT CUMBERBATCH)

John Watson (MARTIN FREEMAN), Mary Watson (AMANDA ABBINGTON) ve Sherlock Holmes (BENEDICT CUMBERBATCH)