Anasayfa Haberler Sleepy Hollow’un Yeni Sezonunda Büyük Değişiklik!

Sleepy Hollow’un Yeni Sezonunda Büyük Değişiklik!

Sleepy Hollow‘un yeni yönetici yapımcısı Clifton Campbell‘in verdiği bilgilere göre, dizi bu sonbahardaki dönüşünde Mahşerin Dört Atlısı’ndan biri olan “Başsız Süvari”ye, diğer bir adı ile Ichabod Crane’nin eski dostu Abraham’a elveda diyecek. Yani 3.Sezon’da Abraham karakteri artık dizide yer almayacak.

“Bu sezon daha fazla “Başsız Süvari” olmayacak.” diyen Campbell, Neil Jackson‘un yerine yeni ve büyük bir kötü geleceğini ve bu kötünün hem Abbie (Nicole Beharie) hem Crane (Tom Mison) için kişisel bir tehdit oluşturacağının tüyolarını verdi.

Ayrıca dizinin üçüncü sezonunda büyük kavgaya yardım etmek amacı ile Abbie’nin vefat eden akıl hocasının oğlu Joe Corbin (Zach Appelman) diziye geri dönecek.

En son Joe’yu, “Şahitler” onu Wendigo için tedavi ederken görmüştük ve şimdi Joe ile Jenny (Lyndie Greenwood) bir çift olarak karşımıza çıkacaklar.

Dizi ile ilgili öğrenilen son bilgi ise Jenny ve Joe’nun, Abbie ve Crane’e yardım etmek için döndükleri ve bu esnada derinlemesine bir geçmiş incelemesi ile birbirleri arasındaki bağı anlatan sahneler olacağı yönünde.

Son gelişmeler ışığında dizinin düzenli oyuncularından Orlando Jones, Katia Winter ve John Noble’ın 2.sezon sonunda diziden ayrıldığı biliniyor. Twilight’tan Nikki Reed ve Wayward Pines’dan Shannyn Sossamon yeni sezona dahil olan isimler.