Anasayfa Reklam Sony Channel ile Hayatı Yakalamaya Hazır Mısınız?

Sony Channel ile Hayatı Yakalamaya Hazır Mısınız?

0 431

Hep bir koşuşturma halinde olduğumuz şu hayatta her şeyi akıllı telefonlarımızdan veya tabletlerimizden takip etmeye çalışsak da televizyon yine de çoğumuzun vazgeçilmez bir parçası.

Vakit buldukça sevdiğimiz yabancı dizileri takip ediyor, ödüllü filmlerden eksik kalmamaya çalışıyoruz. İşte hem sevilen yabancı dizileri hem de ödüllü Hollywood yapımlarını izleyeceğimiz yeni bir kanal yayın hayatına başladı.

28 Mart akşamından itibaren Türkiye’de tüm platformlarda yayına başlayan Sony Channel, sevilen life-style programların yanı sıra The Blacklist, Fargo, Vikings, Gotham, Person of Interest ve Damages gibi bağımlılık yaratan birçok diziyi bizlerle buluşturacak.

Hafta içi 20:00 kuşağında The Great Gatsby, Harry Potter, The Wolf of Wall Street gibi gişe rekorları kıran ve büyük beğeni toplayan filmlere yere verecek olan Sony Channel, Pazar günleri tüm gün boyunca kaliteli yabancı filmleri izleyicilerle buluşturacak. Herkesin kendi zevkine göre bir şeyler bulabileceği Sony Channel, kaliteli içerikleri tamamen ücretsiz bir platformda sunuyor.