Anasayfa Haberler Stranger Things 2. Sezon’dan İlk Fotoğraflar Yayınlandı!

Stranger Things 2. Sezon’dan İlk Fotoğraflar Yayınlandı!

Geçtiğimiz yıl büyük bir sevgi ve beğeni ile izlediğimiz Stranger Things‘in, 2. sezonu ile ilgili yeni haberler almaya devam ediyoruz. 

Bir Netflix orijinal dizisi olan ve 80’li yılların bilim kurgu filmlerine saygı duruşu niteliğindeki hikayesi ile bağrımıza bastığımız Stranger Things‘in 2. sezonu, 2017’nin Cadılar Bayramı’nda -yani 31 Ekim Salı akşamı yayınlanacak.

Geçtiğimiz hafta 2017 Super Bowl sırasında yayınlanan ilk 2. sezon tanıtım filminin ardından, 2. sezondan ilk fotoğraflar da elimize ulaştı.

Stranger Things 2 | Super Bowl 2017 Ad | Netflix

Stranger Things 2 | İlk Fotoğraflar | Netflix

Stranger Things

Stranger Things

Stranger Things

Stranger Things

Stranger Things

Stranger Things hakkında:
Bir nesli esir alan 80’li yıllar klasiğine saygı duruşu niteliğindeki Stranger Things, genç bir çocuğun sırra kadem bastığı 1983 yılı Indiana’sında geçiyor. Arkadaşları, ailesi ve yerel polis yanıtlar bulmaya çalışırken; kendilerini çok gizli devlet deneyleri, korkutucu doğaüstü güçler ve oldukça tuhaf bir kızı içeren sıra dışı bir gizemin içinde bulurlar.

Netflix hakkında:
Netflix, 190’dan fazla ülkede 93 milyonun üzerinde üyesinin günde 125 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet televizyonu ağıdır. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, İnternet’e bağlı neredeyse tüm cihazlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.