Anasayfa Haberler Şubat 2017’nin En Yeni Dizileri

Şubat 2017’nin En Yeni Dizileri

Genelde Şubat ayları yeni diziler açısından çok durgun geçer. Fakat 2017 için bu geçerli değil. Bu ay toplam 21 dizi hayatımıza giriyor. Film uyarlamaları ve spin-off’ların yanı sıra efsanevi 24 serisinden yola çıkılarak hazırlanan 24: Legacy de bu ay izleyeceğimiz diziler arasında. İşte Şubat ayının en yeni dizileri;

1. Madiba (1 Şubat – BET)

Toplam üç bölüm ve altı saatten oluşan Madiba, Güney Afrika’nın efsanevi lideri Nelson Mandela’nın hayat hikayesini ekrana getiriyor. Mandela rolünde ise Laurence Fishburne’ü izleyeceğiz.

2. Powerless (2 Şubat – NBC)

Biz dizi severlerin DC Comics evreninde geçen bir dizisi daha oluyor. Tabii bu dizinin diğer DC yapımlarından farkı ise bir sitcom olması. Dizinin hikayesi, insanları süper kahramanların suçla savaştığı sırada oluşan hasarlardan korumaya çalışan bir sigorta şirketinde geçiyor. Tabii bazı DC karakterleri de ara sıra dizide karşımıza çıkacak. Dizinin başrolünde ise Vanessa Hudgens var.

3. Superior Donuts (2 Şubat – CBS)

CBS kanalının yeni komedilerinden Superior Donuts, Chicago’daki bir donut dükkanında yaşananları ekrana getiriyor. Tracy Letts’in aynı adlı oyunundan uyarlanan dizi Judd Hirsch, Jermaine Fowler, Katey Sagal, David Koechner ve Maz Jobrani gibi isimleri kadrosunda barındırıyor.

4. Training Day (2 Şubat – CBS)

Denzel Washington’a en iyi erkek oyuncu Oscar’ı kazandıran 2001 yapımı Training Day, bu defa bir dizi projesi olarak karşımıza çıkıyor. Filmdeki olayların 15 yıl sonrasından başlayan hikâye, genç ve idealist bir polis olan Kyle Craig’in ahlaki açıdan şüpheler uyandıran deneyimli dedektif Frank Rourke’u takibe almak için LAPD’de gizli bir göreve getirilmesini konu alıyor. Dedektif Frank Rourke rolünü Bill Paxton, Kyle Craig rolünü ise Justin Cornwell üstleniyor. Katrina Law, Drew Van Acker ve Julie Benz de Training Day’in kadrosunda yer alan diğer isimler.

5. Santa Clarita Diet (3 Şubat – Netflix)

Santa Clarita Diet

Netflix’in komedi-korku tarzındaki bu yeni dizisinin hikayesi California Santa Clarita’da geçmekte. Emlakçı olan Sheila-Joel çiftinin hayatı, Sheila’nın bir zombiye dönüşmesiyle birlikte büyük bir değişime uğrayacaktır. 13 bölümden oluşan dizinin başrollerinde Drew Barrymore ve Timothy Olyphant var.