Anasayfa Haberler Temmuz 2017’nin En Yeni Dizileri

Temmuz 2017’nin En Yeni Dizileri

7. Friends From College (14 Temmuz – Netflix)

Bir grup üniversite arkadaşı 40’lı yaşlarında yeniden bir araya gelirse ne olur? İşte Netflix’in sekiz bölümden oluşan bu komedi dizisi yıllar sonra yeniden buluşan arkadaşların yaşadıklarını ekrana getirecek. Yazar-yönetmen Nicholas Stoller’ın (Forgetting Sarah Marshall) eşi Francesca Delbanco ile yarattığı dizide Keegan-Michael Key, Fred Savage, Cobie Smulders, Nat Faxon, Annie Parisse ve Jae Suh Park rol almakta.

8. Loaded (17 Temmuz – AMC)

AMC kanalının İngiliz Channel 4 kanalıyla ortak hazırladığı bu dizi ödüllü bir İsrail dizisi olan Mesudarim’den uyarlanmakta. Yaptıkları bir video oyununu satarak milyoner olan dört arkadaşın öyküsünü izleyeceğimiz dizinin başrollerinde Jim Howick, Samuel Anderson, Nick Helm ve Jonny Sweet yer alıyor.

9. Ozark (21 Temmuz – Netflix)

Netflix platformunun yeni drama dizisi Ozark, finans danışmanı olarak görev yapan Marty Byrde’ün etrafından şekillenen bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. Chicago’da işini yürüten Marty, bir uyuşturucu karteliyle işlerinin ters gitmesi sonucu ailesiyle birlikte Ozark’a taşınmak zorunda kalır. Marty’nin saklanmak için seçmiş olduğu bu yeni düzen başka sorunların doğmasına neden olacaktır. Jason Bateman’ı Marty Bryde rolünde izleyeceğimiz dizide, Laura Linney de Marty’nin eşi Wendy olarak karşımıza çıkacak.

10. Midnight, Texas (24 Temmuz – NBC)

True Blood gibi bir yaz dizisinin özlemini duyanlar Midnight, Texas sayesinde bu boşluğu dolduracak gibi gözüküyor.

True Blood’ın ilham kaynağı olan Sookie Stackhouse kitap serisinin yazarı Charlaine Harris’in Midnight, Texas kitap üçlemesinden yola çıkılarak hayat geçirilen dizi, vampirler, cadılar, kurt adamlar ve meleklerin yer aldığı ıssız bir kasabada geçiyor. Gezgin bir medyum olan Manfred Bernardo, rahmetli büyük annesinin tavsiyesini dinleyerek Texas’ın küçük bir kasabası olan Midnight’a yerleşmeye karar verir. Kasabanın sakinleriyle birçok ortak noktası olduğunu fark eden Manfred, bu gizemli yerde neler olup bittiğini çözmeye çalışır. Tabii bunun için de doğaüstü komşularıyla bağ kurması gerekecektir.

Dizide Manfred Bernardo’yu François Arnaud (The Borgias) canlandırıyor. Spartacus serisinin Doctore’si Peter Mensah ise vampir Lemuel rolüne hayat veriyor. Dylan Bruce, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Jason Lewis, Sarah Ramos, Yul Vazquez ve Sean Bridgers da dizide izleyeceğimiz diğer isimler.

11. Somewhere Between (24 Temmuz – ABC)

God’s Gift: 14 Days isimli Kore dizisinden uyarlanan Somewhere Between, kızının öldürüleceğini bilen bir annenin zamanda yolculuk yaparak bunu önlemeye çalışmasını konu alıyor. Stephen Tolkin tarafından uyarlanan dizide Paula Patton’ı anne Laura Price rolünde izleyeceğiz. Devon Sawa, J.R. Bourne ve Serge Houde dizinin ana kadrosunda yer alan diğer isimler.

12. The Last Tycoon (28 Temmuz – Amazon)

F. Scott Fitzgerald’ın Amerika’nın ünlü film yapımcısı Irving Thalberg’in hayatından esinlenerek yazdığı The Last Tycoon kitabı Billy Ray’in (Captain Phillips, The Hunger Games) uyarlamasıyla bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. 1930’ların film dünyasını yansıtacak olan hikaye, Hollywood’un harika çocuğu olarak bilinen yapımcı Monroe Stahr’ın akıl hocası ve film stüdyolarının patronu Pat Brady ile çekişmesini anlatacak. Dizide Monroe Stahr rolünde Matt Bomer’ı, Pat Brady rolünde ise Kelsey Grammer’ı izleyeceğiz. Lily Collins, Dominique McElligott, Jessica De Gouw ve Rosemarie DeWitt’in de rol aldığı dizi 10 bölümden oluşmakta.

13. Room 104 (28 Temmuz – HBO)

Jay ve Mark Duplass kardeşler tarafından yaratılan bu yeni seri, adından da anlaşılacağı üzere bir otel odasında geçiyor. Her hafta farklı karakterlerin bu otel odasındaki hikayelerini konu alan dizi 12 bölümden oluşuyor.

 

BENZER KONULAR