Anasayfa Haberler The Big Bang Theory 2 Sezon Onayı Birden Aldı!

The Big Bang Theory 2 Sezon Onayı Birden Aldı!

0 385

Aylar süren görüşmelerin ardından, The Big Bang Theory’nin iptal/devam durumu sonunda belli oldu. CBS kanalı dün yaptığı açıklama ile şu sıralar 10. sezonunu izlediğimiz, ekranların 1 numaralı komedi dizisi The Big Bang Theory için 2 sezon onayı daha verdiklerini duyurdu.

The Big Bang Theory 12. sezona dek bizlerle beraber olacak, gelecek 2 sezon için sipariş edilen toplam bölüm sayısı ise 48.

Mayim Bialik (Amy) ve Melissa Rauch‘un (Bernadette) gelecek sezonlarda yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor. Dizinin diğer oyuncuları Jim Parsons (Sheldon), Kaley Cuoco (Penny), Johnny Galecki (Leonard), Simon Helberg (Howard) ve Kunal Nayyar (Raj) bölüm başına 1 milyon dolar alırlarken, Bialik ve Rauch sadece 200 bin dolar alıyorlar. Bu durum elbette 2 oyuncunun sözleşmelerini henüz yenilememiş olmasının birincil sebebi. Variety‘de yayınlanan bir habere göre, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Johnny Galecki, Simon Helberg ve Kunal Nayyar kendi aldıkları miktarın 100 bin dolarını, Bialik ve Rauch’a vermeye hazır; bu durumda kendileri 900 bin dolar alırken, ikilinin aldığı tutar 500 bine çıkacak. Deadline‘da yayınlanan bir diğer habere göreyse Bialik ve Rauch gelecek 2 sezon için henüz kontrat imzalamamış olsalar da, imzalamaları bekleniyor.

Diğer taraftan daha önce haberini verdiğimiz The Big Bang Theory spin-offu da kesinlik kazandı. Sheldon Cooper’ın çocukluğunun anlatılacağı dizide çocuk Sheldon Cooper’ı Iain Armitage canlandıracak.

Bu haberin ardından  2016-2017 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Ulusal Kanallar) yazımızı güncelledik.