Anasayfa Haberler Galeri The Big Bang Theory’e Uğrayanlar: En İyi 15 Konuk Oyuncu

The Big Bang Theory’e Uğrayanlar: En İyi 15 Konuk Oyuncu

0 925

The Big Bang Theory, 10 sezonluk tarihi boyunca hem dizi ve sinema dünyasından; hem de bilim ve teknoloji alanından pek çok önemli ismi bölümlerinde konuk ederek biz geeklerin gönlünü fethetti. Biz de bu yazımızda The Big Bang Theory dizisine konuk olmuş en iyi 15 konuk oyuncuyu listeledik. Sizin favorileriniz listede mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

1- Carrie Fisher ve James Earl Jones

Carrie Fisher ve James Earl Jones 2014 yılında The Big Bang Theory’nin 7. sezonunda konuk oyuncu olarak rol aldılar. Bölümde kendilerini canlandıran iki oyuncudan James Earl Jones, Sheldon ile tanışır ve onu Carrie Fisher’ı işletmeleri gerektiği konusunda ikna eder.

2- Octavia Spencer

Octavia Spencer 2008 yılında, Oscar ödülünü kazanmadan 4 yıl önce, The Big Bang Theory’de konuk oyuncu olarak yer aldı. The Hidden Figures filminin yıldızı, dizide bir Motorlu Taşıtlar İdaresi çalışanını canlandırıyordu.

3- Eliza Dushku

Eliza Dushku, 2010 yılında The Big Bang Theory’nin 4. sezonuna konuk oldu. Bring it On filminin yıldızı dizide Rajesh’i ziyaret eden FBI ajanı Angela Page karakterini canlandırdı.

4- Judy Greer

Judy Greer, 2010 yılında The Big Bang Theory’nin 3. Sezonuna konuk oldu.Bir kozmolog olan Dr. Elizabeth Plimpton karakterini canlandırdı.

5- Stan Lee

2010 yılında Stan Lee The Big Bang Theory dizisine konuk olunca tüm geek camiasının hayalleri gerçek oldu. Çizgi roman efsanesi dizide kendini canlandırdı ve tayfa ile kendi evinde oldukça garip bir şekilde karşılaştı.