Anasayfa Haberler En Son Haberler The Flash: Zamanda Yolculuk Onaylandı!

The Flash: Zamanda Yolculuk Onaylandı!

Birçok dizi takipçisi ve The Flash hayranı olarak, pilot bölüm yayınlandığından beri “Acaba dizide zaman yolculuğu görecek miyiz?” diye merak etmekteyiz. (Neden diyecek olursanız, ilk olarak Cicso’nun ve Dr.West’in de araştıracağı kırmızı ve sarı şerit hadisesi ki zannımca ufak çapta bir Flashpoint hikayesinin işlenme olasılığı bulunuyor. İkinci olarak Flash’in Crysis anında kaybolması. Üçüncü olarak Flash’in kozmik koşubandı (bkz.altta) gibi sebeblerin hepsi zaman yolculuğu ile alakalıdır. )

Flash'in zamanda yolculuk yapmasına olanak sağlayan ''kozmik koşu bandı''.Dizide S.T.A.R. Labs'de gördüğümüz koşu bandının (belki de) geliştirilmiş halidir.

Flash’in zamanda yolculuk yapmasına olanak sağlayan ”kozmik koşu bandı”. Dizide S.T.A.R. Labs’de gördüğümüz koşu bandının (belki de) geliştirilmiş halidir.

Konu The Flash olunca tabii ki zaman yolculuğu kaçınılmazdır. Ama asıl önemli olan soru şu, Barry güçlerini tam kapasite kullanmayı hemen birinci sezonda mı öğrenecek, yoksa yavaş yavaş öğrenecek ve bunu 2.sezonda mı göreceğiz?  (Sadece bir tahmin olarak, 1.sezonun çok erken olacağını ama bunun 3.sezona da bırakılmayacağını düşünüyorum). Bugün ise Andrew Kreisberg tarafından yapılan açıklamaya göre bu sezonun 15. bölümünde zaman yolculuğu gerçekleşecek. (Bu bölümde Weather Wizard’ın , kardeşinin intikamını almak için Central City’e geleceğini hatırlatmakta da fayda var.)

Andrew Kriesberg bölüm hakkında şunları şöyledi;

Bu bölümde kazara, beklenmedik bir şekilde gerçekleşen zaman yolculuğu var ve bu yolculuk hem muzip hem de karanlık bir şekilde karşımıza çıkacak. Bu olay Liam Mclntyre’nin Weather Wizard olarak ilk kez rol alacağı ve bizi gerçekten heyecanlandıran 15.bölümde yaşanıyor.

Comicbookmovie.com ise şu açıklamayı yaptı;

Henüz 15.bölümün ismi hakkında bir açıklama yapılmadı fakat McIntyre’ın ismi ‘Rogue Time” olacak 16. bölümde de olduğunu biliyoruz. Zaman yolculuğu ise muhtemelen 2 bölüme (15. ve 16. bölümler) yayılmış olarak karşımıza çıkacaktır.