Anasayfa Haberler The Leftovers’ın Final Sezonu Nisan 2017’de

The Leftovers’ın Final Sezonu Nisan 2017’de

HBO kanalı nihayet 3. ve final sezonuyla ekrana dönecek olan The Leftovers’ın yayın tarihiyle ilgili sessizliğini bozdu. Dizinin yaratıcıları Damon Lindeloff ve Tom Perrotta, dizinin Facebook sayfasından paylaştıkları videoyla final sezonunun Nisan 2017’de yayınlanacağını açıkladı.

Çekimleri Avustralya’da yapılan final sezonunda Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler, Margaret Qualley, Chris Zylka ve Janel Moloney yine ana karakterler olarak karşımıza çıkıyor. İkinci sezonda Murphy ailesini canlandıran Regina King, Kevin Carroll, Jovan Adepo ve Jasmin Savoy-Brown da dizinin final sezonunda yer alacaklar. Kevin’ın (Theroux) babası rolünde izlediğimiz Scott Glenn’in de son sezonun ana kadrosuna dâhil olduğunu belirtelim.

Damon Lindeloff sekiz bölümden oluşacak final sezonunun ise hayranların alışkın olduğu The Leftovers’a pek benzemediğini söylüyor. Setin Avustralya’ya taşınmasının yanı sıra artık hikâyenin sonuna gelindiği için önceki sezonlardan daha farklı bir enerjiye yol açtığını belirtiyor. Lindeloff ve Perotta’nın The Leftovers’a nasıl bir son hazırladıklarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

BENZER KONULAR