Anasayfa Haberler The Mist İçin İlk Tanıtım Filmi Yayınlandı

The Mist İçin İlk Tanıtım Filmi Yayınlandı

Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan The Mist (Sis) için ilk tanıtım filmi yayınlandı. 22 Haziran’da Spike kanalında başlayacak olan seri, Danimarkalı yazar Christian Torpe tarafından hayata geçiriliyor.

Zararsız gibi görünen bir sisin küçük bir kasabada yarattığı inanılmaz tahribatı konu alan roman, 2007 yılında Frank Darabont’un yönetmenliğinde sinemaya uyarlanmıştı. Esas hikayeye bağlı kalacağını belirten Christian Torpe, tek bir yerde geçen 200 sayfalık romanı sürükleyici bir dizi haline getirmek için bazı değişiklikler yaptıklarını belirtiyor. Dizide başka bölgelerdeki liderler de karşımıza çıkarken, her biri ansızın çıkan sisle ilgili farklı teoriler üretecek. Hikayelerin birleştiği noktadaysa ortaya fikir ayrılıklarının çıktığını göreceğiz.

Dizinin kadrosunda yer alan isimlere gelince… Person of Interest’ten Morgan Spector ve Vikings’den hatırlayacağımız Alyssa Sutherland’i evli bir çift olan Kevin ve Eve karakterlerinde izleyeceğiz. Gus Birney, Luke Cosgrove, Darren Pettie, Dan Butler, Isiah Whitlock Jr. ve Frances Conroy da The Mist’te karşımıza çıkacak diğer isimler.

İşte The Mist için yayınlanan ilk tanıtım filmi;