Anasayfa Haberler Galeri The Originals Ara Finaline İlk Bakış: The Map of Moments Bölümünden İlk...

The Originals Ara Finaline İlk Bakış: The Map of Moments Bölümünden İlk Fotoğraflar

The Originals‘da aile bir araya geliyor. The Originals’ın 8 Aralık’ta yayınlanacak ara final bölümü The Map of Moments‘tan lk fotoğraflar yayınlandı. Klaus (Joseph Morgan) ve Hayley (Phoebe Tonkin) doğduğundan bu yana görmedikleri bebekleri “Hope” ile aylar sonra ilk defa karşılaşacaklar bu bölümde. Ve bizi oldukça duygusal anlar bekliyor gibi.

Geçtiğimiz sezon finalinde Elijah, Klaus ve Hayley Hope’u korumak için tüm New Orleans’ı onun öldüğüne inandırmış ve bebeği de halası Rebekah’ın (Claire Holt) gözetimine vermişlerdi. Ancak geçtiğimiz bölüm “The Brothers That Care Forgot“da Esther’in oğulları kadar kızı Rebekah’ın peşinde de olduğunu öğrendik. Hope’un varlığını saklamay çalışan Rebekah ağabeyi Elijah ile buluştu ancak Elijah’ın psikolojik olarak pek de güvenilebilr olmadığını anlayan Rebekah ondan da uzaklaşmıştı.

The Map of Moments bölümünde ise neredeyse tüm aile bir araya gelecek. Rebekah hem Elijah’ın durumunu konuşmak, hem de annesi Esther’den sonsuza dek kurtulmak için bir plan yapmak adına Elijah ve Klaus ile ailelerinin “güvenli” evinde buluşacak. Elbette tüm bu meseleleri bir tarafa bırakan Klaus ve Hayley öncelikle kızları Hope ile hasret giderecek. İşte bu fotoğraflar o kavuşmaya dair.

The Originals 2.Sezon 9.Bölüm “The Map of Moments” 8 Aralık’ta yayınlanacak. (Fotoğraflar Zap2it internet sitesinden alınmıştır.)

the-originals-the-map-of-moments-baby-hope-reunion

The Originals - Hayley Klaus Hope Reunion

Hayley ve Klaus uzun süre sonra kızları Hope ile görüşüyorlar.

The Originals 2.Sezon 9.Bölüm “The Map of Moments” Fotoğraf Galerisi

The Map of Moments

Elijah’ın durumu ne olacak?

BENZER KONULAR