Anasayfa İnceleme The Originals’ın Ara Final Bölümü “The Map of Moments” İçin Tanıtım Filmi...

The Originals’ın Ara Final Bölümü “The Map of Moments” İçin Tanıtım Filmi Yayınlandı

The Originals’ın 8 Aralık’ta yayınlanacak ara final bölümü The Map of Moments için ilk tanıtım filmi yayınlandı. 

The Originals’ın ilk sezon finalinde Elijah, Klaus ve Hayley Hope’u korumak için tüm New Orleans’ı onun öldüğüne inandırmış ve bebeği de halası Rebekah’ın (Claire Holt) gözetimine vermişlerdi. Ancak geçtiğimiz bölüm “The Brothers That Care Forgot“da Esther’in oğulları kadar kızı Rebekah’ın peşinde de olduğunu öğrendik. Hope’un varlığını saklamay çalışan Rebekah ağabeyi Elijah ile buluştu ancak Elijah’ın psikolojik olarak pek de güvenilebilr olmadığını anlayan Rebekah ondan da uzaklaşmıştı.

The Map of Moments bölümünde ise neredeyse tüm aile bir araya gelecek. Rebekah hem Elijah’ın durumunu konuşmak, hem de annesi Esther’den sonsuza dek kurtulmak için bir plan yapmak adına Elijah ve Klaus ile ailelerinin “güvenli” evinde buluşacak. Elbette tüm bu meseleleri bir tarafa bırakan Klaus ve Hayley öncelikle kızları Hope ile hasret giderecek.

Klaus (Joseph Morgan) ve Hayley’nin (Phoebe Tonkin) doğduğundan bu yana görmedikleri bebekleri “Hope” ile aylar sonra ilk defa karşılaşacakları The Map of Moments için yayınlanan tanıtım fotoğraflarını daha evvel şurada paylaşmıştık.

Duygu ve aksiyon dolu dakikalar bizi bekliyor!

 

BENZER KONULAR