Anasayfa İnceleme Eleştiri The Vampire Diaries Romanları Ve Dizisi Arasındaki Şaşırtıcı Farklar

The Vampire Diaries Romanları Ve Dizisi Arasındaki Şaşırtıcı Farklar

Çoğumuz sıkı The Vampire Diaries hayranları ve okumayı seven insanlar olsak da dizinin roman serisini henüz okumadığımızı itiraf etmeliyiz. Ancak biraz araştırma yaptıktan sonra kitap serisi ve dizi arasında şaşırtıcı bir kaç fark olduğunu fark ettik ve bunları sizlerle paylaşmak istedik. Neden mi? Aradaki farklar belki kitap okuma isteğinizi körükler ve bu deneyimi zengin kılar diye.

İşte bazı kilit farklar;

İsimdeki Fark?

1

Çok fark etmeyebilir ama kitapta kasabanın adı Fell’s Church. The CW’nin popüler dizisinde kasabanın ismi uzlaşılamamış yasal sebeplerden dolayı Mystic Falls olarak değiştirilmiş. Fell’s Church ismi dizide de geçiyor fakat sadece mezarlıktaki bir heykel olarak.

 • İlayda Kömür

  Mesela 2.ktapda elena ölümden döndüğünde kanı saf oluyordu ve kanı vampirlere 2 kat fazla güç veriyordu ve uçuyordu daha sonra kanı ve uçma olayı düzeldi

 • Burcu Demirtaş

  Ya kitapta Elena kötü Katherina iyi diye bir şey yok. Elena iyi Katherina kötü her zaman ki gibi. Katherina onları tutsak alıp öldürmeye bile çalışıyor yani. Kim verdiyse bu bilgiyi yanluş bilgi vermis. ayrıca kitapta Kitsuneler alaycı kötü tilki ruhları var,böcekler var. Caroline ise kötü.

  • Beyzanur Harman

   aynn

 • dreaddoctor

  kitapta Elana’nın kanatları vardı ve bi ara öteki dünyaya gitmişlerdi