Anasayfa Haberler Turn 4. ve Final Sezon Onayı Aldı!

Turn 4. ve Final Sezon Onayı Aldı!

1 376

AMC kanalının tarihi ajanları 4. ve son sezonu için onay aldı. Turn dizisinin 10 bölümlük son sezonu 2017’de yayınlanacak.

Dizi bir grup çocukluk arkadaşın Culper Ring adında tekrar bir araya gelmesini konu alıyor. Culper Ring Amerikan bağımsızlık savaşında önemli bir rol oynuyor.

Dizinin yapımcısı Craig Silverstein Amerikan bağımsızlık savaşında önemli rolü olan bu grubun hikayesini epik bir sonuca ulaştırabilmekten memnunum. Bundan sonra savaş sona erecek ve gerçek Amerikan hikayeleri başlayacak. Barry Josephson, Alexander Rose, yazarlar, set ekibi ve oyuncular ile çalışmak büyük bir mutluluk. AMC kanalı ile yola devam edeceğimiz için heyecanlıyım, hevesle yeni maceralarımızı bekliyorum açıklamasında bulundu.

Son sezon olması sizce erken mi yoksa yerinde bir karar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu haberin ardından 2015-2016 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Kablolu Kanallar) yazımızı da güncelledik.

BENZER KONULAR

0 3867
  • Ali Atasoy

    Bence 4 sezon yeterli ama dizide savaştan çok ÇENE var.Yani THE PATRİOT (VATANSEVER) filmi gibi (aksiyonu bol) dizi bekleyenler için tam bir hayal kırıklığı.Ancak fazla sıkıcı da değil dizi. Hakkını da fazla yemeyelim.Zaten konusu gerçek tarih olan, doğru düzgün, akıcı bir dizi daha yok!