Anasayfa Liste TV Dizilerinden Esinlenen 9 Boyama Kitabı

TV Dizilerinden Esinlenen 9 Boyama Kitabı

0 1490

Eskiden, boyama kitapları yalnızca çocuklara hitap eden şeylerdi. Hatta daha çok ilkokul öncesi çocuklar sahip olurdu boyama kitaplarına. Ancak, kimin fikriydi bilmiyoruz ama kendisine müteşekkiriz, son bir kaç yıldır büyüklerin de boyama yapmasına olanak sağlayan kitaplar çıktı piyasaya.

Hindistan kültür ve inançlarından dünyaya yayılan “Mandala” kavramı basitçe şekilleri belli bir düzene göre boyamak manasına gelmektedir ve meditatif etkiye sahiptir. Boyama kitaplarının yetişkinler arasında bu kadar popüler olmasının büyük bir sebebi de işte bu mandala boyamalar. Sonuç olarak biz yetişkinler de artık utanmadan boyama yapabiliriz ve boyama kitabı olarak da pek çok seçeneğimiz var.

Hazır Sevgililer Günü de yaklaşmışken, bu yazıda ise size farklı dizilerden ilham alınarak oluşturulmuş 9 yetişkinlere hitap eden boyama kitabını listeleyeceğiz. Belki kendinize almak ya da bir başka dizi severe hediye etmek istersiniz, kim bilir?

1- Avatar the Last Airbender

2005-2008 yılları arasında 3 sezon olarak yayınlanan Nickelodeon çizgi filmi olan Avatar the Last Airbender, yayınlandığı dönemde hepimizin büyük beğenisini kazanmıştı. Bir (batmış) film uyarlaması ve devam serisinin ardından, şahane bir boyama kitabıyla Aang ve arkadaşlarıyla olan yolculuğumuz devam ediyor 🙂

Şuradan alınabilir.

BENZER KONULAR