Anasayfa Reklam War Machine İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı!

War Machine İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı!

0 218

Netflix platformu, Brad Pitt’in başrolde yer aldığı uzun metrajlı film projesi War Machine’den yepyeni bir fragman ve görüntüler paylaştı. 

Ünlü yazar-yönetmen David Michôd (Animal Kingdom), günümüzde geçen absürt savaş filmi War Machine’de, bir Amerikan Generali’nin hızlı yükseliş ve düşüş hikayesini ele alıyor. Michôd, doğuştan lider olan ünlü General’in, maceranın kara merkezine kendinden emin bir şekilde yürüyüşünü absürt bir açıdan anlatıyor. Hikayenin merkezinde yer alan Brad Pitt, bir neslin en kutuplaştırıcı savaş karakterlerinden birisi olan başarılı, karizmatik dört yıldızlı General Stanley McChrystal’i canlandırıyor. General McChrystal, Afganistan’daki NATO güçlerini komuta etmek için bir rock yıldızı gibi öne atılmış, ne var ki bir gazetecinin kayıtsız şartsız tüm gizli yönleri açığa vuran makalesiyle alaşağı edilmişti.

Brad Pitt and Director David Mich™d behind the scenes in War Machine.

Netflix orijinal yapımı olan bu film, gazeteci Michael Hastings’in The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan adlı eserinden ilham alınarak hayata geçirildi. War Machine filminde, Brad Pitt’e Tilda Swinton, Sir Ben Kingsley, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Will Poulter, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, John Magaro, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly eşlik ediyor. Ian Bryce ve Plan B’den Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Brad Pitt filmin yapımcılığını üstlenirken, James Skotchdopole ise baş yapımcı koltuğunda yer alıyor.

L-R: Anthony Hayes, Daniel Betts, Anthony Michael Hall, John Magaro and Topher Grace in War Machine.

War Machine tüm dünya ile aynı anda 26 Mayıs 2017’de Netflix’te yayınlanacak.

Dizi-Mania'nın kurucusu ve baş editörü. Whedonsever. Dizi izler, eleştirir. Spor yapar. Kitap okur. Korean Wave takipçisi. Neil Gaiman rocks ✌️