Anasayfa İnceleme War Machine’den İlk Görüntüler ve Tanıtım Filmi Yayınlandı

War Machine’den İlk Görüntüler ve Tanıtım Filmi Yayınlandı

0 368

Netflix; Brad Pitt, Tilda Swinton ve Sir Ben Kingsley’in rol aldığı uzun metrajlı orijinal film projesi War Machine’den ilk fotoğrafları ve tanıtım filmini paylaştı.

Absürt – savaş filmi War Machine, sonu olmayan modern bir savaş makinesinin içinde kalan ünlü General Glenn McMahon’un etrafında şekilleniyor. War Machine tanıtım filmini altta izleyebilirsiniz.

Animal Kingdom’un ünlü yönetmeni David Michôd’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, 26 Mayıs 2017’de sadece Netflix’te izleyecilerle buluşacak.

Brad Pitt, Sir Ben Kingsley

Günümüz için absürt bir savaş hikayesi anlatan War Machine’de yazar-yönetmen David Michôd (Animal Kingdom), bir Amerikan Generali’nin hem gerçeklik, hem de vahşi bir parodinin bir parçası olarak hızlı yükseliş ve düşüşünü ele alıyor. Michôd, doğuştan bir liderin, maceranın kara merkezine kendinden emin bir şekilde yürüyüşünü absürt bir açıdan ele alıyor. Hikayenin merkezinde yer alan  Brad Pitt, bir neslin en kutuplaştırıcı savaş karakterlerinden birisi olan başarılı, karizmatik dört yıldızlı General Stanley McChrystal’i canlandırıyor. General McChrystal, Afganistan’daki NATO güçlerini komuta etmek için bir rock yıldızı gibi öne atılmış, ne var ki bir gazetecinin kayıtsız şartsız tüm gizli yönleri açığa vuran makalesiyle alaşağı edilmiştir.

Anthony Michael Hall, Brad Pitt, Anthony Hayes, Topher Grace, John Magaro, Daniel Betts

Netflix’in orijinal yapımı olan bu film, gazeteci Michael Hastings’in The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan adlı eserinden ilham alınarak gerçekleştirildi. War Machine filminde, Brad Pitt’e Tilda Swinton, Sir Ben Kingsley, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Will Poulter, Lakeith Stanfield, Emory Cohen, John Magaro, RJ Cyler, Alan Ruck, Scoot McNairy ve Meg Tilly eşlik ediyor. Ian Bryce ve Plan B’den Dede Gardner, Jeremy Kleiner ve Brad Pitt filmin yapımcılığını üstlenirken  James Skotchdopole ise baş yapımcı koltuğunda yer alıyor.

Film 26 Mayıs 2017’de Netflix’te yayınlanacak.