Anasayfa İnceleme Bölüm İnceleme Westworld İçin İlk Tanıtım Filmi Yayınlandı

Westworld İçin İlk Tanıtım Filmi Yayınlandı

0 478

Yeni başlayacak HBO dizisi Westworld için yeni tanıtım filmi geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Game of Thrones’un geçtiğimiz pazar oldukça vurucu olarak adlandırılan bölümünden hemen önce yayınlanan fragman, baştan aşağı gergin ve ürkütücü bilim-kurgu aksiyonu ile dolu.

Uzun zamandır prodüksiyonu ile uğraşılan dizi aslında 1973 yapımı Michael Crichton filminden uyarlanmakta ve kanal bu sonbaharda dizinin prömiyerini yapmak için hazırlıkları sürdürüyor. Dizinin yürütücü yapımcısı Jonathan Nolan; Texas, Austin’de düzenlenen ATX Festivali sırasında dizi ile ilgili “Şovumuz, sahte bir Western (Batı) de yaşadıklarının farkında olmayan robotlar hakkında. Aslında bu diziyi yapabileceğimize bizi inandıran Game of Thrones oldu. Her ne kadar bugünlerde çok önem verilen bir şey olmasa da, bunu prodüksiyona harcadıkları büyük değer sayesinde başardılar. Bu anlamda Westworld’ün de büyük bir şansı var.” şeklinde konuştu.

Crichton’un orijinal filmi, yetişkinler için olan bir eğlence parkında, hatalı bir işletim yüzünden baş kaldıran androidlerin hikayesine odaklanılıyordu, ancak yeniden çevrimde, bu parkı ziyarete gelen insanların karanlık fantezilerini gerçekleştirmek için bu androidleri kullanmasının hikayesini anlatacak.

Ayrıca dizinin kadrosunda Ed Harris, Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood ve Ben Barnes’in yanı sıra bir çok ünlü isimde bulunuyor.