Anasayfa Haberler Wisdom Of the Crowd İptal Edildi!

Wisdom Of the Crowd İptal Edildi!

0 102

CBS kanalı, bu sezon başlayan Wisdom Of the Crowd isimli dizisi için ekstra bölüm siparişi vermeyeceğini açıkladı. 

Polisiye-dram türündeki dizinin 9 bölümü yayınlanmıştı, şimdiki plana göre de kalan 4 bölüm yayın takvimine uygun olarak Pazar günleri yayınlanmaya devam edecek ve böylece 13 bölümün ardından dizi ekranlara tamamen veda edecek.

Wisdom Of the Crowd‘da, teknoloji yaratıcısı Jeffrey Tanner, kızının cinayetini çözmek için devrim niteliğinde bir uygulama oluşturur. Tanner, bu uygulamanın kızının cinayetinin yanı sıra diğer suçları da çözmek için kullanılabileceğini fark eder. Bir İsrail formatından uyarlanan dizi Entourage’ın yıldızlarından Jeremy Piven’ı Jeffrey Tanner rolüyle karşımıza çıkartıyor. Richard T. Jones ise Tanner’ın cinayetleri çözmek için oluşturduğu ekibe katılan Dedektif Cavanaugh rolünü üstleniyor.

Dizinin iptalinde, dizinin yıldızı Emmy ödüllü ünlü oyuncu Jeremy Piven’a yöneltilen cinsel taciz suçlamalarının etkisi büyük. 2009 yılında Entourage setinde çalışan Anastasia Taneie’nin Piven’a karşı yönelttiği suçlamalarla ilgili olarak CBS kanalının araştırmaları halen devam ediyor. Jeremy Piven’a yöneltilen ve 1995’ten kalan başka bir taciz suçlaması daha var. Oyuncu bu suçları işlediğini kabul etmedi. Jeremy Piven tarafından taciz edildiğini iddia eden isimler arasında oyuncu Ariane Bellamar; oyuncu Cassidy Freeman (Longmire) ve reklam sorumlusu Tiffany Bacon Scourby de yer alıyor. Ancak Jeremy Piven aleyhinde açılmış bir dava olmadığını da belirtmemiz gerek.

Dizi-Mania'nın kurucusu ve baş editörü. Whedonsever. Dizi izler, eleştirir. Spor yapar. Kitap okur. Korean Wave takipçisi. Neil Gaiman rocks ✌️