Anasayfa Dizi Detay Anime Yeni Avatar Çizgi Roman Serisi Lord Zuko’nun Hayatını Anlatacak!

Yeni Avatar Çizgi Roman Serisi Lord Zuko’nun Hayatını Anlatacak!

Orijinal Avatar serisi olan The Last Airbender‘ı sevenler heyecanlanmaya başlasalar iyi olur çünkü Superman’ın yazarı Gene Yang, Dark Horse Comics için, Fire Nation’daki sürgün prensin hikayesini yeni bir çizgi roman olarak yayınlamaya hazırlanıyor. Yeni serinin başlığı “Smoke and Shadow” (Duman ve Gölge) olacak ve Yang enerjiyi orijinal şovdaki gibi yüksek tutacağına söz vermiş. Çizgi roman öncelikle Fire Lord Zuko‘ya odaklanacak.

İzleyiciler Legend of Korra sayesinde, Fire Lord Zuko’nun yaşlanmış haline zaten oldukça iyi bir şekilde göz atmışlardı fakat yeni seri Ateş Lordu’nu, hala yolunu arayan genç biri olarak okumamıza olanak verecek.

smoke-and-shadow-cover

Entertainment Weekly‘nin Yang ile yaptığı röportajda Yang “Zuko, rol model olarak babasını örnek alıyor, babasının oturduğu tahtta oturuyor fakat babası gibi olmak istemiyor. Aynı zamanda da, babası model alabileceği tek kişi, kendine yakın hissettiği tek Ateş Lordu. Sonuç olarak yıkıcı gücün bizi götürebileceği bir çok yol var, bu yolda da Zuko bir çok baştan çıkarıcı faktör ile yüz yüze gelecek.”

BENZER KONULAR