Anasayfa İnceleme Yeni K-Drama: Bride of the Water God

Yeni K-Drama: Bride of the Water God

Bu yazın büyük merakla beklediğimiz yeni Kore dizilerinden Bride of the Water God için yeni bir kısa tanıtım filmi yayınlandı; biz de bu vesileyle diziden biraz bahsetmek istedik. 

Daha önce Who Are You: School 2015, Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo, Cheese in the Trap gibi hayranların büyük beğenisini kazanan başarılı dizilerde yer alan ve benim de şahsi favorilerimden olan Weightlifting Fairy Kim Bok Joo dizisinde erkek başrol olan oyuncu Nam Joo-Hyuk; Bride of the Water God dizisinde de başrolde yer alacak. Oyuncu dizide dünyaya inen su tanrısı Ha Baek rolünü canlandıracak.

Bride of the Water God 1. Tanıtım Filmi 

Bride of the Water God 2. Tanıtım Filmi 

Bride of the Water God 3. Tanıtım Filmi 

Aynı isimli orijinal Kore mangası Bride of the Water God‘ın bir spin-offu olan dizide, mangadaki aynı karakterler yer alacak olsa da yeni bir hikayeyi, daha modern bir zamanda izleyeceğiz. Dizi, 3 Temmuz Pazartesi akşamı tvN’de yayınlanmaya başlayacak. Bride of the Water God‘ın kadrosunda, Nam Joo Hyuk dışında Shin Se Kyung, Gong Myung ve f(x) grubundan Krystal da yer alacak.

Özellikle sevdiğim bir oyuncu olan Nam Joo Hyuk’un yer alacağı merakla beklediğim bu diziyi, siz de izlemeyi düşünüyor musunuz?

BENZER KONULAR