Anasayfa İnceleme Yeni K-Drama: My Secret Romance

Yeni K-Drama: My Secret Romance

Bugün, çok severek izlediğim iki Kore dizisi Noble My Love ve Oh My Venus‘te yer alan ve başarılı oyunculuğu sebebiyle takibe aldığım Sung Hoon‘un yeni dizisi My Secret Romance‘den bahsedeceğim biraz.

17 Nisan Pazartesi yayınlanmaya başlayacak olan My Secret Romance‘de baş rollerde Sung Hoon ve Secret isimli K-Pop grubundan tanıyor olabileceğiniz Song Ji Eun yer alıyor.

İkinci nesil bir chaebol olan Cha Jin Wook (Sung Hoon) aşkın kısa süreli bir şey olduğunu düşünen, hayatı pek ciddiye almayan, partilemekten hoşlanan bir genç adamdır. İş için gittiği Jeju adasında, Lee Yoo Mi (Song Ji Eun) ile tanışır. Lee Yoo Mi ise Cha Jin Wook’un aksine, tam bir masumiyet timsalidir. Hayatında hiç erkek arkadaşı dahi olmamıştır. Birbirinden etkilenen bu ikili, tek gecelik bir ilişki yaşarlar. Cha Jin Wook sabah uyandığında,  Lee Yoo Mi’yi yanında bulamaz. Yaşadığı bu olay Cha Jin Wook’un karakterini tamamen değiştirecektir.

Bu olayın 3 yıl sonrasında, Cha Jin Wook sadece işine odaklanan, soğuk kanlı bir CEO haline gelmiştir. O eğlenceli adam, Jeju adasında ölmüş, geriye yalnızca ciddi bir iş adamı kalmıştır. Şirket kafeteryasının işe aldığı beslenme uzmanı Lee Yoo Mi çıkıp, yalnızca bir geceyi beraber geçiren ikili yeniden karşılaşınca işler biraz karışıyor elbette. Cha Jin Wook ve Lee Yoo Mi birbirlerini tanımamazlıktan gelseler de, aynı yerde çalışırken bu sırrı ne kadar uzun süre saklayabilecekler? Hep beraber göreceğiz.

Elbette klasik bir k-drama romantik komedisinde olması gerektiği gibi, aşk üçgenini oluşturacak bir karakterimiz daha var: Yoo Mi’nin hem en yakın arkadaşı, hem de eski aşkı, seyahat yazarı ve bir kitap kafeye sahip olan, sıcak kanlı ve arkadaş canlısı Jung Hyun Tae (Kim Jae Yung). Açıkçası kendisi oldukça cool bir karaktere benziyor, 2. başrol sendromuna şimdiden girsek mi acaba?

Kim Ha Na tarafından yazılıp, Kang Chul Woo tarafından yönetilen My Secret Romance, normalde Squad 38, Tunnel ve Voice gibi aksiyon dizileri çeken OCN kanalının yayınlayacağı ilk romantik komedi dizisi olacak.

My Secret Romance 1. Tanıtım Filmi

My Secret Romance 2. Tanıtım Filmi

My Secret Romance – Poster Fotoğrafı Çekimi, Kamera Arkası Görüntüleri 

Hikayeye baktığımızda klasik bir k-daram romantik komedisinden daha fazlasını beklememek gerektiği anlaşılıyor olsa da, son yıllarda beni en mutlu eden, içimi ısıtan iki dizide de yer almış Sung Hoon’un yer aldığı bu diziye mutlaka göz atacağım. Her ne kadar kendisi henüz çok popüler olmasa da, bu yakışıklı oyuncuyu ekranda izlemekten büyük keyif aldığımı itiraf etmeliyim. Bu sebeple ben – en azından kafa dağıtmak ve kendimi iyi hissetmek için – bu diziye mutlaka bir göz atacağım.

BENZER KONULAR