Anasayfa Haberler Yeni Netflix Dizisi Girlboss Kadın Girişimcilere İlham Olacak

Yeni Netflix Dizisi Girlboss Kadın Girişimcilere İlham Olacak

0 598

21 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’ten izleyebileceğiniz yeni Netflix orijinal dizisi Girlboss sizi yetişkin dünyasına çağırıyor! 

Netflix platformu yeni dizisi Girlboss için bugün aşağıda izleyebileceğiniz ilk fragmanı yayınladı.

Girlboss, ünlü moda markası Nasty Gal’in kurucusu Sophia Amoruso’nun kendi hayatını anlattığı New York Times çok satan kitabı #Girlboss’tan ilham alınarak hayata geçirildi. Dizi, eBay’de vintage kıyafetler satarak kendi girişimini kuran ve 27 yaşına geldiğinde Nasty Gal markasını milyonlarca dolarlık bir moda imparatorluğuna dönüştürmeyi başaran Amoruso karakterinin etrafında şekilleniyor. Dizide Amoruso’yu Britt Robertson canlandırıyor. 

Dizinin yaratıcı ve yönetici prodüktörlüğünü, Pitch Perfect 1&2 filmleri ve 30 Rock dizisinden tanıdığımız Kay Cannon üstlendi. Yönetici prodüktör kadrosunda Charlize Theron (Monster, Young Adult), prodüksiyon şirketi Denver & Delilah’dan Laverne McKinnon ve Beth Kono, Christian Ditter (How to Be Single) ve Sophia Amuroso bulunuyor. Bir Netflix orijinal dizisi olan Girlboss, her biri yarım saatlik 13 bölümden oluşuyor. 

Dizinin Türkçe afişi ise alttaki gibi;

Girlboss için yayınlanan diğer iki görsel ise aşağıdaki gibi;

Ne dersiniz, Girlboss ilginizi çekti mi? İzlemeyi düşünüyor musunuz?