Anasayfa Reklam Yıldızlarla Buluşma 3. Sezonuyla National Geographic’te!

Yıldızlarla Buluşma 3. Sezonuyla National Geographic’te!

0 80

Ekranların en sevilen astrofizikçisi Neil deGrasse Tyson’ın bilim ve popüler kültürü bir araya getirdiği program Yıldızlarla Buluşma, 3. sezon bölümleriyle 1 Aralık’tan itibaren her Cuma saat 21.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.

Ünlü astrofizikçi Neil deGrasse Tyson, Yıldızlarla Buluşma’nın 3. sezonunda birbirinden renkli ve ünlü konuklarıyla kozmik konuları, bilimsel gelişmeleri, uzay yolculuğu, yapay zeka ve dünyamızın geleceği gibi güncel konuları tartışmaya devam ediyor. Bilim ve popüler kültürü harmanlayan talk show, yeni sezonunda Katy Perry, James Cameron, Jane Goodall, Kevin Smith, Salman Rushdie, Kareem Abdul-Jabbar, Lance Armstrong, Fabein Cousteau ve Katie Couric gibi ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Yıldızlarla Buluşma 3. sezon bölümleriyle 1 Aralık’tan itibaren her Cuma saat 21.00’de National Geographic’te!

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic kanalını Digiturk, D-Smart, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarından izleyebilirsiniz.