Anasayfa Haberler 2018’de İptal Edilen Diziler

2018’de İptal Edilen Diziler

0 319

Biz dizi severler sevdiğimiz yapımların yeni sezon onayı almalarına ne kadar seviniyorsak, takip ettiğimiz dizilerin iptal haberlerine bir o kadar üzülüyoruz. Yeni yılın ilk aylarında da bazı yapımlardan iptal haberleri gelmeye başladı. İşte 2018’de iptal edilen diziler;

1. Chance (Hulu)

Kem Nunn’ın aynı adlı romanından hayat geçirilen ve Hugh Laurie’yi adli nöropsikiyatrist Eldon Chance rolünde izlediğimiz dizi iki sezonun ardından Hulu platformunun iptal edilen dizileri arasına katıldı.

2. Damnation (USA)

Geçtiğimiz Kasım ayında USA kanalında başlayan ve 1930’ların Amerika’sında geçen Damnation, birinci sezonun ardından iptal edildi.

3. Dice (Showtime)

Showtime kanalının yapımlarından biri olan ve Andrew Dice Clay’in hayatından esinlenilerek ortaya çıkan Dice, ikinci sezonun ardından iptal edildi.

4. I Love Dick (Amazon)

Transparent dizisinin yaratıcısı Jill Soloway’in yine Amazon platformu için hazırladığı I Love Dick, ne yazık ki ilk sezonun ardından iptal edilen dizilerden biri oldu

5. Jean-Claude Van Johnson (Amazon)

Jean-Claude Van Damme’ı gizli ajan rolüyle izlediğimiz ve geçtiğimiz Aralık ayında başlayan dizi, ilk sezonun ardından iptal edildi.

6. One Mississippi (Amazon)

Komedyen Tig Notaro ve Juno filminin yazarı Diablo Cody’nin elinden çıkan dizi, ikinci sezonun ardından iptal edilen yapımlar arasında yerini aldı.

7. The Shannara Chronicles (MTV)

Terry Brooks’un ünlü fantastik roman serisinden uyarlanan The Shannara Chronicles da ikinci sezonun ardından iptal edildi. Fakat yapımcıların diziyi devam ettirmek için başka kanal arayışları da sürmekte…

8. Shut Eye (Hulu)

Jeffrey Donovan’ın başrolde yer aldığı, Los Angeles’daki medyumların ve onları yöneten organize suç örgütlerinin dünyasını yansıtan Shut Eye ikinci sezonun ardından iptal edildi.

NOT: Bu yazı buradan çevrilmiştir.