Anasayfa Haberler Ağustos 2017’nin En Yeni Dizileri

Ağustos 2017’nin En Yeni Dizileri

11. Marvel’s The Defenders (18 Ağustos – Netflix)

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist’i bir macerada bir araya getiren The Defenders nihayet arz-ı endam ediyor. Bu dört süper kahramanız güçlerini birleştirip New York’taki suçlara karşı mücadele edecekler. Charlie Cox, Krysten Ritter, Michael Colter ve Finn Jones’un başı çektiği mini serinin kötü karakteri Alexandra’ya ise ünlü oyuncu Sigourney Weaver hayat verecek. Élodie Yung’ın (Elektra) yanı sıra Rosario Dawson, Carrie-Anne Moss, Rachael Taylor ve Scott Glenn gibi Marvel-Netflix’in dört yapımında yer alan bazı oyuncular da The Defenders’da karşımıza çıkacaklar.

12. There’s… Johnny! (24 Ağustos – Seeso)

Paul Reiser’ın (Mad About You) David Steven Simon ile birlikte yarattığı dizi, 1970’lerdeki The Tonight Show’un kamera arkasındaki dünyasını yansıtmaya çalışacak. Johnny Carson hayranı olan 19 yaşındaki Andy, babasını gururlandırmak için Burbank’teki The Tonight Show’un setine gelerek burada kendine bir iş bulacağına inandırmıştır. Hayalini kurmaya bile cesaret edemeyeceği bir dünyaya giriş yapan Andy, burada kendine bir yer bulabileceğini düşünür. Andy rolünde Ian Nelson’u izleyeceğimiz dizide şov programının yapımcısı Freddie de Cordova’yı Tony Danza canlandırıyor. Jane Levy yetenek koordinatörünün asistanı Joy Greenfield rolünü üstlenirken, Roger Bart da programın kıyafetlerinden sorumlu Angelo rolüyle karşımıza çıkıyor.

13. Disjointed (25 Ağustos – Netflix)

Two and a Half Men ve The Big Bang Theory dizilerinin yaratıcıları arasında yer alan Chuck Lorre, bu defa Netflix platformu için bir komedi dizisine imza atıyor. Los Angeles’da bir tıbbi esrar dispanserinin sahibi olma hayalini gerçekleştiren Ruth Whitefeather Feldman’ın hikayesini konu alan dizide, American Horror Story serilerinin vazgeçilmez oyuncusu Kathy Bates’i başrolde izleyeceğiz. İlk sezonu 20 bölümden oluşan dizide Chris ReddTone BellAaron MotenMichael TruccoElizabeth Ho ve Dougie Baldwin de rol almakta.

14. The Tick (25 Ağustos – Amazon)

Ben Edlund’ın 1986 yılında 18 yaşında yarattığı çizgi roman kahramanı The Tick de nihayet kendi dizisine kavuştu. Yıllardır kahramanların ve kötülerin yaşadığı dünyada süper kahramanımız The Tick ve yardımcısı Arthur’un maceralarını izleyeceğimiz dizide Peter Serafinowicz ve Griffin Newman başrolleri üstleniyor.

15. Strike (27 Ağustos – BBC One)

J.K. Rowling’in Robert Galbraith takma adıyla yazdığı Cormoran Strike da artık bir dizi serisi olarak karşımıza çıkacak. İlk sezonda serinin ilk kitabı olan ve ülkemizde de Guguk Kuşu adıyla yayımlanan The Cuckoo’s Calling’in uyarlamasını izleyeceğiz. Ünlü rock yıldızı Jonny Rokeby’nin gayrimeşru oğlu olan Cormoran Strike, Afganistan’daki bombalı bir saldırıda bacağının yarısını kaybedince Özel Soruşturma Şubesi’ndeki görevini bırakmak zorunda kalmıştır. Bu olayın ardından yaşamını özel dedektif olarak sürdürür. Çocukluk arkadaşı Charlie’nin kardeşi John Bristow, evlatlık alınan kardeşi ünlü model Lula Landry’nin cinayetini çözmesi için Cormoran’ı tutar. Cormoran da asistanı Robin ile birlikte bu cinayetin sır perdesini ortaya çıkaracaktır. Seride Cormoran Strike rolüne Tom Burke (The Musketeers) hayat verecek. Asistanı Robin rolünde ise Holliday Grainger’ı (The Borgias) izleyeceğiz. Serinin ilk sezonu birer saatlik üç bölümden oluşuyor.

BENZER KONULAR