Anasayfa Haberler Mart 2017’nin En Yeni Dizileri

Mart 2017’nin En Yeni Dizileri

12. Ingobernable (24 Mart – Netflix)

Netflix’in Meksika yapımı olan bu serisi Meksika başkanının eşi Irene Urzua etrafında geçmekte. Iren Urzua rolünü ise Kate del Castillo üstleniyor.

13. Rebel (28 Mart – BET)

Ünlü yönetmen John Singleton (Shaft) tarafından hayata geçirilen bu proje, Afro-Amerikalı polislerin iş hayatında yaşadıklarını konu alıyor. Oakland’da bir polis memuru olan Rebel Cole her zaman kurallara uygun şekilde görevini yerine getirse de hem Afro-Amerikalı hem de kadın olduğun için işinde her zaman daha iyi olmasını gerektiğini düşünmektedir. Fakat kardeşinin bir polis tarafından öldürülmesi bu sistemi sorgulamasına neden olacaktır. Sekiz bölümden oluşan dizide Danielle Moné Truitt, Giancarlo Esposito, Mykelti Williamson, Method Man ve LaTanya Richardson başrolleri üstleniyor.

14. Harlots (29 Mart – Hulu)

18. yüzyıl Londra’sında geçen Harlots, hayat kadınlarının gözünden dönemin yaşantısını ekrana getirecek. Moira Buffini’nin (Jane Eyre) kaleminden çıkan dizinin başrollerinde Samantha Morton, Lesley Manville ve Jessica Brown Findlay var.

15. Imaginary Mary (29 Mart – ABC)

Halkla ilişkiler uzmanı olan Alice, üç çocuklu boşanmış bir baba olan Ben’e aşık olur. Fakat bağlılık ve anne olma becerisini görmezden geldiği sırada çocukken çizdiği hayali arkadaşı Mary bir anda hayatına dahil olur. Mary, Alice’in en derindeki korkularını da ortaya çıkararak durumu daha karmaşık bir hale getirecektir. Jenna Elfman’ı Alice olarak izleyeceğimiz dizide, Ben rolünü Stephen Schneider üstleniyor. Mary’ye sesiyle hayat verecek isim ise Rachel Dratch.

16. Nobodies (29 Mart – TV Land)

Melissa McCarthy ve Ben Falcone’un yapımcıları arasında yer aldığı bu komedi dizisi, yazdıkları bir senaryoyu ünlü arkadaşlarından birine ulaştırarak Hollywood’da yükselmeye çalışan üç arkadaşın hikayesine odaklanıyor. Hugh Davidson, Larry Dorf ve Rachel Ramras’ın başrollerinde yer aldığı dizide Jason Bateman, Maya Rudolph, Jim Rash, ve Nat Faxon’u konuk oyuncu olarak göreceğiz. Dizinin hali hazırda ikinci sezon onayını aldığını da belirtelim.

17. 13 Reasons Why (31 Mart – Netflix)

Jay Asher’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizinin hikayesi Clay Jensen’ın okulda eve dönüşünde verandada kendi isminin yazdığı bir kutu bulmasıyla başlıyor. Kutunun içinde iki hafta önce intihar eden aşık olduğu sınıf arkadaşı Hannah’nın kaydettiği kasetler yer almaktadır. Hannah kaydettiği kasetlerde hayatına neden son verdiğine dair 13 nedeni açıklamaktadır. Selena Gomez’in de yapımcıları arasında yer aldığı bu gençlik dizisinde Clay Jensen rolünde Dylan Minnette’i (lOST) izleyeceğiz.