Anasayfa Haberler Nisan 2017’nin En Yeni Dizileri

Nisan 2017’nin En Yeni Dizileri

6. The White Princess (16 Nisan – Starz)

Philippa Gregory’nin aynı adlı romanından uyarlanan bu mini seri, 2013 yapımı The White Queen serisinin devamı niteliğini taşımakta. İngiliz tarihinin en fırtınalı dönemlerinde gücü, aile kavramını, aşkı ve ihaneti kadınların bakış açısından anlatan hikaye, Yorklu Elizabeth ile Kral VII. Henry’nin evliliği sonrası yaşanan çekişmeleri konu alıyor. Sekiz bölümden oluşan serinin oyuncu kadrosunda Jodie Comer, Jacob Collins-Levy, Essie Davis, Joanne Whalley ve Michelle Fairley gibi isimler yer almakta.

7. Famous In Love (18 Nisan – Freeform)

Famous In Love romanından yola çıkılarak hazırlanan bu proje, romanın yazarı Rebecce Serle ve Pretty Little Liars’ın yapımcılarından I. Marlene King’in ortak çalışmasıyla hayata geçiyor. Normal bir üniversite öğrencisi olan Paige Townsen çok ses getirecek bir Hollywood filminin başrol oyuncusu seçilir. Hayatının en büyük çıkışını yakalayan Paige’in yıldızlarla dolu yaşamına yön vermesi gerekecektir. Bella Thorne’u Paige Townsen rolünde izleyeceğimiz dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor.

8. Girlboss (21 Nisan – Netflix)

Netflix’in 13 bölümden oluşan bu yeni serisi, Nasty Gal moda markasının kurucusu Sophia Amoruso’nun #Girlboss kitabından ilham alınarak hayata geçiriliyor. Girlboss’un hikayesi, 28 yaşında eBay üzerinden vintage kıyafetler satmaya başlayan ve milyon dolarlık bir moda markası yaratan Sophia’nın etrafında geçiyor. Dizide Sophia rolünü ise Under the Dome’dan hatırlayacağımız Britt Robertson üstlenmekte.

9. Genius (25 Nisan – National Geographic)

Tüm dünyanın en sevilen belgesel kanallarından biri olan National Geographic, ilk senaryolu serisi Genius ile tarihin büyük zekalarının hayatlarını bizlere yansıtmaya çalışacak. Serinin ilk sezonunda ise tarihe damga vurmuş bilim insanlarından biri olan Albert Einstein’i izleyeceğiz. Walter Isaacson‘un Einstein: His Life and Universe kitabından uyarlanan seride Oscar ödüllü aktör Geoffrey Rush Albert Einstein olarak karşımıza çıkacak. Johnny Flynn’i genç Einstein rolünde izlerken, Emily Watson da Einstein’ın ikinci eşi Elsa’yı canlandıracak. Yapımcıları arasında Ron Howard ve Brian Grazer’ın yer aldığı seri 10 bölüm olarak ekrana gelecek.

10. Great News (25 Nisan – NBC)

Tina Fey ve Robert Carlock’un yapımcıları arasında yer aldığı bu yeni NBC komedisi konu olarak biraz 30 Rock’ı anımsatıyor. Bir haber kanalında yaşananları anlatan hikaye, kanalda haber prodüktörü olarak çalışan Katie Wendelson’ın etrafında şekilleniyor. Katie’nin annesinin de kanalda stajyer olarak çalışmaya başlaması olayların akışını değiştirecektir. Briga Heelan’ı Katie Wendelson rolünde izleyeceğimiz dizide Andrea Martin, John Michael Higgins, Adam Campbell, Nicole Richie ve Horatio Sanz da yer almakta.

BENZER KONULAR