Anasayfa Haberler Once Upon A Time İptal Edildi!

Once Upon A Time İptal Edildi!

0 200

ABC kanalı dün yaptığı açıklama ile Once Upon A Time‘ın şu anda yayınlanan 7. sezonu ile final yapacağını duyurdu.

Edward Kitsis ve Adam Horowitz tarafından yaratılan ve yürütücü yapımcılığı üstlenen dizi, final sezonun ikinci kısmı için 2 Mart tarihinde ekranlara dönecek, 150’den fazla bölümün ardından dizinin Mayıs 2018’de final yapması bekleniyor.

Once Upon a Time, 6. sezon sonunda asıl kadrosundan bazı oyuncuların diziden ayrılması ile yaratıcı bir yenilenme sürecine girmişti. Ayrıca dizi Pazar akşamları yerine, Cuma akşamları yayınlanmaya başlamıştı. Ocak ayındaki TCA kış basın turu sırasında ABC Entertainment başkanı Channing Dungey Once Upon a Time 8. sezon için “ihtiyatlı ama iyimser” olduğunu söylemiş olsa da, işler pek onun beklediği şekilde ilerlemişe benzemiyor.

Disney’in masal karakterlerini farklı bir şekilde yorumlayan Once Upon a Time, 2011 sonbaharında başladığında oldukça “hit” bir dizi olmuştu ve orijinal kadrosunda Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison, Lana Parrilla, Josh Dallas, Robert Carlyle ve Jared Gilmore bulunuyordu.

7. sezonla birlikte gelen değişiklikleri hayranlar tarafından farklı tepkiler alan dizinin şimdiki kadrosunda Lana Parrilla, Robert Carlyle, Colin O’Donoghue, Andrew J. West, Gabrielle Anwar, Dania Ramirez, Alison Fernandez ve Mekia Cox yer alıyor. Steve Pearlman ve David H. Goodman da dizinin yürütücü yapımcılığı görevini üstleniyorlar.

Dizinin iptali ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Habere üzüldünüz mü yoksa dizi çoktan final yapmalıydı diye düşünenlerden misiniz?

Dizi-Mania'nın kurucusu ve baş editörü. Whedonsever. Dizi izler, eleştirir. Spor yapar. Kitap okur. Korean Wave takipçisi. Neil Gaiman rocks ✌️