Anasayfa Liste Supernatural’a Uğrayanlar

Supernatural’a Uğrayanlar

0 42394

Supernatural yayınlandığı ilk günden bu yana her bölümünde pek çok farklı konuk oyuncuya ev sahipliği yaptı. Biz de detaylı bir araştırmaya girişip Supernatural’ın tüm zamanlarında karşılaştığımız konuk oyunculardan “gözümüzün bir yerden ısırdıkları” ile ilgili bir liste hazırladık. Tek bölüm için uğrayanlar ile daha uzun süre kalanları iki farklı kategoride listeledik ve Castiel rolündeki Misha Collins’i, Bobby rolündeki Jim Beaver‘ı ve baba Winchester rolündeki Jeffrey Dean Morgan‘ı ise bu listeye almadık çünkü kendileri Sam ve Dean kadar dizinin bir parçasılar.

***Ve ayrıca DİKKAT! Bu yazı tüm sezonlardaki tüm bölümleri izlememiş okuyucular için SPOILER niteliği taşıyor olabilir!***

Geçerken Uğrayanlar

1- James Marsters ve Charisma Carpenter

63337

Supernatural’da: “Shut Up, Dr. Phil” bölümünde Don Stark ve Maggie Stark isimli evli (ve de cadı olan) bir çifti canlandırdılar.

Nereden tanıyoruz: İki oyuncuyu da Whedonverse’den tanıyoruz. Hem Buffy the Vampire Slayer hem de Angel’da Spike (James Marsters) ve Cordelia Chase (Charisma Carpenter) karakterlerini canlandırdılar. (Bu iki oyuncu Supernatural’daki Whedonverse bağlantılarından ilki ama sonuncusu değil.)

2- Paris Hilton

paris-supernatural1

Supernatural’da: Fallen Idols” bölümünde Leshii isimli kendisine hayran olanların kanlarıyla beslenen eski bir pagan tanrısını canlandırıyordu. (Şurada biraz daha detaylı bahsetmiştik bu performanstan)

Nereden tanıyoruz: Sanırım herkes Paris Hilton’un kim olduğunu biliyor 🙂

3- Tricia Helfer

SUPERNATURAL

Supernatural’da: Roadkill” bölümünde Molly McNamara karakterini canlandırdı.

Nereden tanıyoruz: Pek çok farklı projede yer almış olmasına rağmen Tricia Helfer’ı hepimiz Battlestar Galactica dizisinde canlandırdığı Number Six karakteri ile hatırlıyoruz; Cylonların en güzeli olarak…